Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan ember, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki nem az adottságait tekintve mondott le a párkapcsolatokról, hanem mert egyáltalán nem is igényelte?

Figyelt kérdés

Ami engem illet, a párkapcsolataimban mindig azt éreztem, hogy megfulladok, és ez alól csak az adott oltalmat, ha egyedül lehettem.Viszont a probléma az, hogy egy ilyen embert társadalmilag elítélnek, mivel már a gyerekvállalás kérdése vagy épp annak elutasítása is komoly homlokráncolást vált ki az emberekből.Szűkebb körökben - család, barátok - pedig a megfelelési kényszer az, ami rémálomba taszítja az idillikusan dédelgetett magányról szóló álmaimat.

Van megoldás arra, hogy az emberek ezt a fajta devianciát elfogadják egyszer?


Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 23. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetne normálisan írni? Mire jó ez az agyoniskolázott beszéd?
2018. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
#1 inkább ez, mint az "a barrátom bennem mentt ell lehetekterhes csak orál vólt #tethes"
2018. ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem egy párkapcsolatom volt eddig és annak a közepében kezdtem el érezni,hogy ez nem nekem való.. azóta már nem vagyunk együtt és jelenleg nem keresek mást. úgy vagyok vele ha véletlenül szerelmes leszek akkor lesz, ha meg nem.. hát akkor marad az, ami van :)

nem vagyok kevésbé boldog mint kapcsolatban és nem érdekel,hogy ki mit fogad el.. sokszor rácsodálkoznak,hogy nem kell de én most szabadnak és boldognak érzem magam

2018. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi sok évem egyedül tulajdonképpen saját döntésem, nem siránkozós magány. Sokszor lehetett volna kapcsolatom, de nem azt választottam. Nem mondom, hogy teljesen bezártam magam, de inkább nem ismerkedem, és gyereket sem akarok. Ha lesz olyan ember, aki ezt felülírja bennem, akkor jó, ha nem, úgyis.
2018. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Van megoldás arra, hogy az emberek ezt a fajta devianciát elfogadják egyszer?" Szerintem nincs, legalábbis nagyon kétlem. Egyébként én pont sokkal nagyobb "devianciának" tartom a kapcsolatfüggőséget, mint azt, hogy valaki egyedül a legboldogabb. Amit viszont tehetsz - és a jó hír, hogy 100%ban rajtad múlik - az az, hogy levetkőzöl magadról mindenféle megfelelési kényszert és megtanulod őszintén leszarni random emberek véleményét. Szerintem a boldogság és a teljes felszabadultság valahol itt kezdődik.
2018. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Manapság mindenkinek mindenhez joga van, Neked is jogod van egyedül élni. Több olyan embert is ismerek (mind értelmiségi), akik egyedül élik le az életüket. Inkább ez , minthogy tönkre tedd valaki életét azzal, hogy nem lennél jó társa.
2018. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!