Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem észre ha közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem észre ha közeledik hozzám egy lány vagy szimpatikus vagyok számára?

Figyelt kérdés
22 évesen nincsen tapasztalatom a nőkkel és nagyon bamba is vagyok ezen a téren.

2018. ápr. 20. 08:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A semmiért szinte biztos, hogy nem verte meg(nem azt mondom, hogy jól tette), de ez most minket nem érdekel még.Hány éves voltál mikor úgy láttad, hogy elromlottak a dolgok otthon és hány éves voltál mikor elváltak?Ha még kiskorú akkor kihez kerültél?
2018. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szerintem 5-6 éves lehettem amikor először megverte de ez ment éveken keresztül. 14 éves voltam amikor elváltak. Édesanyámhoz kerültem.



Hazajött munkából,kötekedett és édesanyámat és sokszor a testvéreimet is megverte ok nélkül.

2018. ápr. 20. 12:54
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

Legfontosabb három lépés:


Pörgesd a mercedes kulcsot,

számold a köteg pénzt,

tegyél ajánlatot :D

2018. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

" Édesanyámhoz kerültem. "


Szinte biztos voltam benne.Tudod, egy nő nem tud férfi mintát adni, nálad pedig az van, hogy amit kaphattál volna is rossz.Nagyon gyakori, hogy nők egyedül maradnak a gyerekekkel.Ez azért is nagyon nehéz helyzet, mert ilyenkor egy nőnek mindkét szülő helyett helyt kell állnia, férfi és női minőségben is.Ilyenkor általában egyik sem sikerül.


"14 éves voltam amikor elváltak."


Pont az a kor amikor biológiailag elkezdődnek a változások, első magömlés, stb.Ilyenkor lenne nagyon nagy szükség az apánkra, a férfi mintára.


"Hazajött munkából,kötekedett és édesanyámat és sokszor a testvéreimet is megverte ok nélkül."


Ennek meg biztos, hogy van valami komoly érzelmi indulat a hátterében, ok nélkül nem csinálta.(Nem kellett, hogy ti ezt bármivel kiprovokáljátok, csak rajtatok csattant.)


Félelmet is érzel a lányok közelében az értéktelenségen kívül?

2018. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
"Félelmet is érzel a lányok közelében az értéktelenségen kívül?" -->Igen.
2018. ápr. 20. 13:39
 16/21 anonim ***** válasza:

Tudod, a félelmeket úgy lehet meghaladni ha belemész a fóbiás helyzetekbe és átéled.Sikerélmény=önbizalom=önbecsülés.


Mivel már magától a helyzettől is félsz így ha szóba mernél elegyedni egy lánnyal bármilyen semleges témában is sikerélménynek számítana.Például ha kérsz egy útbaigazítást vagy megkérdezed mennyi az idő.Fel kell építened magadnak az önbizalmadat, ehhez értened kell, hogy a struktúra milyen elemekből áll össze.


Az életed egyéb területein van/volt sikerélményed?

2018. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
"Az életed egyéb területein van/volt sikerélményed?" Nem igazán van. Szinte semmi sincsen.
2018. ápr. 20. 14:14
 18/21 anonim ***** válasza:

Ezt jó ha megjegyzed:


"Ha mindig ugyanazt csinálod, mindig ugyanarra számíthatsz."


Érdemes lenne egy mentálhigéniás szakembert/pszichológust találni magadnak aki segít neked.Amennyiben így döntenél olyat válassz aki szimpatikus számodra és tudod tisztelni.(Pszichiátert nem ajánlom mert lehet telenyom gyógyszerekkel feleslegesen.)

2018. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A szakembertől való segítség kéréstől elzárkózom.
2018. ápr. 20. 14:46
 20/21 anonim ***** válasza:
Értem, a te döntésed.Realatíve ott is ugyanaz történne amit neked véghez kell vinni a döntésedből eredően egyedül, így te leszel a saját pszichéd doktora, az az egész egy tanulási folyamat.Annyit tudok még neked mondani, hogy ha elakadnál vagy úgy érzed beszélnél róla akkor állok szolgálatodra.
2018. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!