Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem észre ha közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem észre ha közeledik hozzám egy lány vagy szimpatikus vagyok számára?

Figyelt kérdés
22 évesen nincsen tapasztalatom a nőkkel és nagyon bamba is vagyok ezen a téren.

2018. ápr. 20. 08:34
1 2 3
 1/21 B.arika ***** válasza:
Ne légy bamba. Ha keresi a társaságod, ha beszélgetésnél figyel rád, ha köszönsz, és mosolyogva köszön vissza, akkor szimpi lehetsz. Ne nyomulj, csak keresd a társaságát és figyeld a reakcióit.
2018. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem sohasem kereste egyetlen egy lány sem a társaságomat.
2018. ápr. 20. 09:34
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Tág pupilla, csillogó szemek, mosolyogva néz, keresi a kommunikáció lehetōségét veled.


Sose felejtsd el a három lépést my son:


1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés

2018. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Velem ilyenek sohasem fordultak elő.
2018. ápr. 20. 09:55
 5/21 anonim ***** válasza:

#3


Ez ebben a sorrendben így jön? Ha az érintésre kicsit lassan, mondjuk pár hónap múlva reagál a férfi, akkor lehet, hogy késő?

2018. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Miként tekintesz magadra ha nőkről van szó kedves kérdező?Azon kívül, hogy bambának érzed magad.
2018. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#5-ösnek


Mondjuk úgy, hogy ez így sorrendben jól tud működni és nincs nemhez kötve, velem ezt már kezdte el nő és én is nővel.Szerintem akkor működik jól és válik szórakoztatóvá ha oda-vissza megy a labda.


"Ha az érintésre kicsit lassan, mondjuk pár hónap múlva reagál a férfi, akkor lehet, hogy késő?"


Ha reagál akkor elméletileg nincs késő mert abban az időpillanatban nyitott rád.Hogy miért várt ilyen sokáig?Az az ő magánügye, nem érdemes vele bonyolítani a dolgokat, de ez csak az én magánvéleményem.:)

2018. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Semminek és értéktelennek érzem magamat a közelükben.
2018. ápr. 20. 11:33
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy nem vesznek észre, de ezen az érzésen lehet változtatni ha hajlandó vagy rá.


Egyébként milyen a férfi mintád?Apádról mit tudsz elmondani?Anyád tiszteli apádat?

2018. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A szüleimnek sohasem volt jó kapcsolata és ezért évekkel ezelőtt el is váltak. Édesapámtól nem sok jót láthattam mert sokszor megverte a semmiért édesanyámat..
2018. ápr. 20. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!