Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen "jelek" alapján vehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "jelek" alapján vehetném észre ha esetleg szimpatikus vagyok egy lánynak?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni. Mivel sajnos nagyon bamba vagyok a nőkhöz és ezen a téren nincsen tapasztalatom ezért a bambaságom miatt sohasem veszem észre ha esetleg szimpatikus lennék egy lánynak. Egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy érdeklem-e a lányt vagy sem.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. okt. 24. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Pedig egyszerű, játszadozik a hajával és egy piros kivágott ruhában vérvörösre rúzsozott ajkakkal egy banánt nyalogat ha meglát.
2017. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
A többség sosem fog ilyen jelet kapni. Az a "menő arcok" privilégiuma.
2017. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig mosolyog rád, ha meglát. Zavarba jön. Hosszan a szemedbe néz. Ürügyet keres, hogy hozzád szólhasson. Ilyesmik! :)
2017. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Diavolino44 ***** válasza:
38%

A masodik valaszoloval reszbenegyetertek, a nagy tobbseg sose fog ilyen “jeleket” kuldeni. A lanyoknal az a merce eleg magasan van, s tobbsege csak az igazan kimagaslo erteku sracoknak kuld “jeleket” s ez nem sokban kulonbozik attol ahogy te idegesen viselkedsz, mikor egy olyan lannyal beszelesz akitol leesik az allad.

De azert ne keseredj el, az emberiseg kihalt volna, hogy csak a lanyok azokkal jonnenek ossze akinek jelet kuldenek.

Az elso dolog, neked kell kezdemenyezni, tudom, hogy itt lesz a hiba.

Masodik, a legjobb jel amit a lanytol, kapni fogsz az az o jelenlete. Ha az idejebol szan rad, s nem csak lezavarja egy udvarias 1-2 perccel, akkor azzal szinte biztos, hogy ossze tudsz jonni. Csak mar az elejen legyel fizikalis, mert olyan sracok mint te esnek bele a baratzonaba.

2017. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Én úgy vettem észre, hogy rám még sohasem mosolygott egyetlen egy lány sem. Soha nem nézték hosszasan a szemembe és nem is keresték a társaságomat.


A kezdeményezesre visszatérve sajnos nekem az egyáltalán nem megy. Úgy állok hozzá az egészhez, hogy mit is akarhatok egy ilyen gyönyörű lánytól. Mit is szerethet e még bennem egyáltalán. És ezért nem is ismerkedem senkivel sem és persze tapasztalatom sincsen, hogy hogyan is kell. Ez van sajnos nekem nem megy. Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok hiszen még csak 19 éves vagyok de én úgy érzem, hogy nekem ez egyszerűen nem megy és akármennyire is nehéz lesz el kell zárkóznom mindenféle ismerkedéstől. Lehetséges, hogy jobb lesz ez így.

2017. okt. 24. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is meg kell tanulni, mint bármi mást. Néha még van relevációm, hogy bammeg, x éve annak a csajnak bejöttem, csak akkor még kuka voltam észrevenni. Nem lehet általános tanácsokat adni, viszonyítani kell ahhoz, hogy másokkal hogy viselkedik, főleg nagyobb társaságban lehet ezt lemérni, mert nagyon nem egy szinten van a nők "alapvonala". Például van aki mindenkire mosolyog, van akitől már komoly bátorítás. A lényeg az eltérés az átlagos viselkedésétől, minél nagyobb, annál jobb.
2017. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát én zavaromban vagy mosolygok (magam sem tudom miért:D) vagy átnézek rajta, eljátszom mintha olyan nagy dolgom lenne és csak néha nézek rá, akkor is a szemem sarkából, visszafogom magam pedig legszívesebben a nyakába ugranék :D
2017. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Missi_Key ***** válasza:
máshogy viselkedik veled mint másokkal. lehet hogy csak kicsit, de az is lehet hogy nagyon...mondjuk ha pl introvertált nehéz lehet észrevenned, mert más az is elég ha a környezetében vagy hogy "máshogy" iselkedjen....
2017. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyre sűrübben megsimogat, többször is elhív valahova, bókol, megdicsér, ürügyekkel "segítséget kér" ilyenkor már kezdek kicsit magabiztosabb és nyugodtabb lenni, hogy szimpatikus vagyok a lánynak.
2017. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat :)


Hát én zavaromban vagy mosolygok (magam sem tudom miért:D) vagy átnézek rajta, eljátszom mintha olyan nagy dolgom lenne és csak néha nézek rá --> Nagyon nehéz rajtatok nőkön kiigazodni. Persze én is ilyen vagyok,hogy aki szimpatikus nekem sajnos akaratlanul is úgy teszek mintha észre sem vettem volna :(


"Egyre sűrübben megsimogat, többször is elhív valahova, bókol, megdicsér, ürügyekkel "segítséget kér" ilyenkor már kezdek" --> Velem ilyen sajnos még nem fordult elő soha sem. Valamilyenen oknál fogva levegőnek néznek a lányok. Rám sohasem mosolyognak olyan mintha ott sem lennék.


"ha pl introvertált nehéz lehet észrevenned," --> Sajnos ez így van és persze én is introvertált vagyok. Egyszerűen nem nekem való az ismerkedés ezt be kell látnom mert nagyon bamba vagyok a nőkhöz. Meg persze mindig csak azon jár az eszem,hogy mit is akarhatnék én tőle..

2017. okt. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!