Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 és szingli? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és sorozatosan rosszul sülnek el az ismerkedéseim. Borzasztóan el vagyok keseredve és kilátástalannak látom a helyzetem. Valahogy mindig ugyan azok a körök jönnek: A férfi néhány hétig érdeklődik irántam, majd közli, hogy semmi baj nincs velem, de nem szeretne komoly kapcsolatot. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma velem: ápolt vagyok, de nem plázacica, sokat sportolok, van véleményem a világ dolgairól és szeretek az emberekkel beszélgetni.

Több ismerősöm javasolta, hogy próbáljak meg nálam idősebbekkel ismerkedni, de a 22 évestől a 26 évesig mindegyik ezt csinálta velem.

Nagyon nehezen dolgozom fel a csalódásokat és folyamatosan önmagam marcangolom. Nem vagyok egy kihívó jelenség sem, ezért nem értem miért akarnak gyakran tőlem barátság extrákkal kapcsolatot. A barátnő státuszt nem sikerül kiérdemelni.

Mit kéne tennem? Hogy dolgozzam fel ezeket? Azt érzem már nem tudok pozitív lenni



2018. ápr. 19. 15:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
légy szexisebb. a férfiak fejével kell gondolkodni. nem kell kipakolni ne értsd félre. Nekem már az is sokat segitett ha szoliba jártam. vagy mondod h sportolsz. Én is konditermezek (bár nem a fiuk miatt) 6 kg-t hiztam, nem feltűnő, és nem tudják a férfiak h miért tetszik nekik az alkatom. Jó ez csak a külsőség, de sztem ez egy kapcsolat mozgatórugója, a kémia
2018. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!