Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 és szingli? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és sorozatosan rosszul sülnek el az ismerkedéseim. Borzasztóan el vagyok keseredve és kilátástalannak látom a helyzetem. Valahogy mindig ugyan azok a körök jönnek: A férfi néhány hétig érdeklődik irántam, majd közli, hogy semmi baj nincs velem, de nem szeretne komoly kapcsolatot. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma velem: ápolt vagyok, de nem plázacica, sokat sportolok, van véleményem a világ dolgairól és szeretek az emberekkel beszélgetni.

Több ismerősöm javasolta, hogy próbáljak meg nálam idősebbekkel ismerkedni, de a 22 évestől a 26 évesig mindegyik ezt csinálta velem.

Nagyon nehezen dolgozom fel a csalódásokat és folyamatosan önmagam marcangolom. Nem vagyok egy kihívó jelenség sem, ezért nem értem miért akarnak gyakran tőlem barátság extrákkal kapcsolatot. A barátnő státuszt nem sikerül kiérdemelni.

Mit kéne tennem? Hogy dolgozzam fel ezeket? Azt érzem már nem tudok pozitív lenni



2018. ápr. 19. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha észrevesznek a férfiak és eljutsz az ismerkedésig akkor a probléma azután generálódik, tehát ne a külsőségekre gondolj.


Anyukád, női mintád milyen?


Mindkét nemre igaz, hogy ha nem tudja igazán mit kezdjen a másik neművel akkor nem működik a kapcsolódás.

2018. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Anyukámmal jó a kapcsolatom. Apukámmal viszont nem.

2018. ápr. 19. 15:13
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
24 és szűz? Meg akarok halni.
2018. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi 19 f vagyok és szingli nekem is borzalmak jutottak eddig . Nem vagy egyedül.
2018. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ebben a vonatkozásban nem az a lényeg, hogy te kijössz-e édesanyáddal, hanem, hogy ő maga hogyan viszonyul a férfiakhoz.


"Női minta."


Jelentős cselekvésképességek az életünkben eltanult viselkedésminták.Ha nincs mit eltanulni, vagy a minta nem működik, akkor a feltételes reflexünk sem lesz optimális.

2018. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A nálad idősebb nem 22-26-ot jelent.

Ők kb azok, akikkel egy 21 éves lány egyébként is ismerkedne.

És akik még inkább a mennyiségre mennek, nem a minőségre, ha érted, hogy mire gondolok...

2018. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

és rögtön fogyinak, hibásnak tartanak..


olyan opció nincs is senki fejében, hogy nem vagy komolytalan, egy életre keresel vagy csak szimplán kevés olyan helyen jársz..


de ne aggódj..több lány is volt így a közelebbiekből..rendre elképesztő férjekkel élnek :)

2018. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aktívan ismerkedsz vagy passzívan?
2018. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért mert abban a korosztályban akiket megcéloztál komolytalanok a férfitársaim és csak a csinos és/vagy szép körítést látják a lik körül, >>>TISZTELET A KIVÉTELNEK<<<.

Hogy miért mondom? Sokat sportolsz és barátság extra kapcsolatot akarnak tőled, röpke leírásodból plusz gondolkodsz is, "borzasztó". Gondolj bele, kinek kell egy értelmes csaj hosszútávra, ha csak szexet akarnak? :) (irónia)


Told ki nyugodtan az értékhatárt egy picit még és meglátod egyre több lesz az olyan férfi aki TÉNYLEG komolyan is gondol majd!


Kár, hogy 21 vagy :P

Sok sikert! :)

2018. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez természetes velejárója az ismerkedésnek. Ez van. Jönnek-mennek. Komolyat szinte lehetetlen találni. Leginkább szerencse kérdése.


Persze kell ismerkedni új emberekkel, társaságba hárni stb..


De a nagy energiát érdemesebb magadba fektetni. Önfejlesztésbe.


A legvonzóbb az, ha van önbizalmad, és ezt kommunikálni is tudod. Ez a kulcsa mindennek. Ez az, amit tudsz befolyásolni.


Olvasni kell sokat, és tanulni, képezni magad!

2018. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!