Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok vagy lehet megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok vagy lehet megismerkedni jó csajokkal? 28/F

Figyelt kérdés
Az egész területen a jó csajok elkeltek, de még mindig megbízom magamban, hogy mégsem keltek el mindegyik. Van még egy kiskapu? Én jól tudok csajozni, csak mint említettem, mind foglaltak, sehol egy szingli. Megpróbáltam Belvárosban is, meg Teréz körúton is. Bulizni nem járok, mert nem tartom értelmesnek. Teljesen mindegy, hogy alkalmi vagy komoly kapcsolatra vagyok, a lényeg, nő mellett legyek. Tudtok egy helyet mondani?

2018. ápr. 13. 19:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Leizzadtál, amíg ezt leírtad, ugye?
2018. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Glamour napokon járj körbe.
2018. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Az meg mikor van Glamour nap? :D
2018. ápr. 13. 19:29
 4/51 anonim ***** válasza:
44%
Itt gyakorin is sok jó csaj van, csak vigyázni kell, mert némelyiknek pénisze van!
2018. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
És mit tudsz nyújtani egy jó csajnak? :D
2018. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

"Csak vigyázni kell, mert némelyiknek pénisze van!"

Csak nem meleg találkozó ez?

2018. ápr. 13. 20:09
 7/51 A kérdező kommentje:
Jó csajnak kedvességet, őszinteséget és persze jó dumával. Lehet, hogy kevés lesz nekem?
2018. ápr. 13. 20:10
 8/51 anonim ***** válasza:
Te külföldi vagy, vagy tényleg így beszélsz magyarul?
2018. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

És te mégis mennyire vagy jó pasi huh?!

Kretén. Azt mondja jó csaj...

Buli nem értelmes. Hmm nem a bulival van a baj, hnem a közeggel (tisztelet)

Önmagában a buli jó, kikapcsol, táncolássak kcalt égetsz, barátaiddal vagy. Van értelme." Jól tudok csajozni"

Akkor? Attól, hogy barátja van még nincs gyűrű az újján. Nem azt mondom, hogy nyomulj, de simán belédszerethet.

Amúgy hogy válaszoljak is..Mindenhol és sehol se. Nem attól függ ez hogy mondunk egy helyet hogy na ide menj és ott kifogsz valakit.

2018. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
De tényleg kéne egy csaj, ahol tudnék ismerkedni. Van tiszteletem. Mi az, hogy sehol sem, mikor vannak olyan helyek ahol jó csajokkal lehet megismerkedni és ráadásul nem kizárt hogy szinglik is. Rányomulhatok attól még, ha alkalmi partner akad nekem.
2018. ápr. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!