Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok vagy lehet megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok vagy lehet megismerkedni jó csajokkal? 28/F

Figyelt kérdés
Az egész területen a jó csajok elkeltek, de még mindig megbízom magamban, hogy mégsem keltek el mindegyik. Van még egy kiskapu? Én jól tudok csajozni, csak mint említettem, mind foglaltak, sehol egy szingli. Megpróbáltam Belvárosban is, meg Teréz körúton is. Bulizni nem járok, mert nem tartom értelmesnek. Teljesen mindegy, hogy alkalmi vagy komoly kapcsolatra vagyok, a lényeg, nő mellett legyek. Tudtok egy helyet mondani?

2018. ápr. 13. 19:12
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Ne hari, kérdező, de lehet, hogy tényleg a (töményen) magyartalan fogalmazásmódod miatt kerülnek téged. Én pl szoktam bár elgépelni szavakat itt-ott, de általában nem jellemző, hogy sűrűn volna rá példa. Az elírás egy dolog, a hibás nyelvhasználat meg egy másik. Persze a kettő egyszerre is megnyilvánulhat, egymással átfedésben.


Az illető sorolt egy halom magyartalan mondatot.


Megértem, hogy stresszes vagy, én is az vagyok időnként, pont ezért szoktam OLYKOR-OLYKOR mellégépelni. De az mellégépelés, és tudom olyankor, mit írtam félre.


Ez az újabb megszólalásod is elgondolkodtató:

"Pszichológiai esetem van."


Du bist lenni germazizmus hááábe...?


Ha külföldi volnál, azt mondanám, hogy "ez igen, közel felsőfokú magyarból az illető..."

De így...

2018. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!