Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok férfi udvarol nekem, mégis szingli vagyok?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen rengetek férfi vesz körül.

Naponta körbeudvarolnak, csokit és apró ajándékokat adnak nekem...és sokszor zavarbaejtöen körbeugrálnak.

A korosztály igen változatos.


De nem értem, mert nem hogy egy randiig nem jutunk el, de még a kezemet sem fogják meg.


Szóval az "egyéjszakàs csaj vagy" megjegyzésektöl kíméljetek!


Szóval, hogy van az hogy sok férfi ideáljába beletartozom, udvarolnak és bókolnak, mégis még mindig szingli vagyok.27N


2018. ápr. 12. 13:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Akad olyan udvarló, aki betegesen odáig van értem, és árgus szemekkel figyeli hogy mikor kell ugrania, csak hogy körülöttem lehessen a munka ürügyén...

Még ia megáll mindenki ezen a szinten.

Egyik sem hív randira, egyik sem akar semmi komolyat, pedig van aki nekem is nagyon tetszik...

2018. ápr. 12. 13:50
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem akarnak nulla közreműködéssel nőt maguknak.
2018. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nulla közremüködéssel?????
2018. ápr. 12. 13:52
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

Ha ekkora figyelem övez és mégsem jön össze, akkor valószínű, hogy nem sikerül eredményesen fogadnod a közeledést.Elmeséled hogyan szokott lezajlani egy ilyen szituésön?


Odamegy hozzád egy pénisszel rendelkező hímnemű lény, te mit csinálsz?

2018. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
De ha van olyan aki tetszik,annak miért nem adsz egyértelműbb jeleket hogy lássa van esélye ? Bár ilyen jellegű munkahelyen inkább nem ismerkednék,összejössz eggyel,szétmentek,utána mindenki ezen fog csámcsogni.
2018. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Nincsen egyértelmű visszajelzés a számukra,és így persze hogy nem lépnek feléd... ilyen egyszerű a történet.
2018. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Azért azt is leírhatnád, hogy mégis milyen válaszokat vársz akkor! Harsogjuk, hogy "túl jó vagy", attól megnyugodnál? Ha semmi konkrétum nem történik, akkor bizony az a helyzet, hogy mégsem tartozol olyan sok férfi ideáljába, és mégsem látod olyan jól a helyzet (vö: betegesen beléd van zúgva), mint gondolod. Akitől akarunk valamit, annál próbálkozunk.
2018. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%

magas a léc.


kéne adnod vmi jelet de vigyázz kit választasz

2018. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Pl. Naponta kapok csokit.

Ha ad az egyik a másik os jön hogy Ö bizony 2x annyit ad...és a 3. És a 4.

Szóval már túllicitálják egymást.

A bókáradat az mindennapos.


Mosolyogva fogadom az összes efféle közeledést.

Megköszönöm, és hozzàteszem hogy ez számomra igen zavarbaejtö, de mindenkivel kedvesen és közvetlen módon viselkedek és kommunikálok

2018. ápr. 12. 13:56
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom már felmérni ennyi hím között, hogy ki az aki csak viccel és ki az aki valóban komolyan közeledne felém.

Éppen ezért nem merek a kiszemelt pasi felé lépni.


Lehet Ö pont a passzív kategóriát erösití és nem igazàn vagyok az esete.

És én nem akarok nevetség tárgya lenni

2018. ápr. 12. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!