Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok férfi udvarol nekem, mégis szingli vagyok?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen rengetek férfi vesz körül.

Naponta körbeudvarolnak, csokit és apró ajándékokat adnak nekem...és sokszor zavarbaejtöen körbeugrálnak.

A korosztály igen változatos.


De nem értem, mert nem hogy egy randiig nem jutunk el, de még a kezemet sem fogják meg.


Szóval az "egyéjszakàs csaj vagy" megjegyzésektöl kíméljetek!


Szóval, hogy van az hogy sok férfi ideáljába beletartozom, udvarolnak és bókolnak, mégis még mindig szingli vagyok.27N


2018. ápr. 12. 13:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Na figyelj.


A kapcsolódás menete három nagyon egyszerű lépésben:


1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés


Ezekből tudja a másik, hogy nem csak udvariaskodsz.

2018. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

Valószínűleg van benned valami hiba, ami időközben taszítja a pasikat. :)

Erre megadtól kell rájönnöd. Pl. nekem hiába szép és tetszik valaki, ha buta, mint a segg és csak a zsebkutyájáról képes beszélni. :D

2018. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
Hát én feltörtem volna a jég szívedet...😀 Szóval komolyan: szerintem úgy viselkedsz, hogy nem tudják, mit merjenek lépni.
2018. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Rendben a 3pontot észben tartom :))



Nem vagyok buta :D

Söt pont azt szeretik bennem, hogy velem bármiröl és bármeddig el lehet beszélgetni. :D

Legyen az autóktól kezdve a motorokon át a munkán keresztül egészen a hétköznapi dolgokig.

A poénommal sincsen baj.

Oké szabadszájú vagyok ezt beismerem és eléggé oltogató is olykor.

Lehet ez a baj??

2018. ápr. 12. 14:03
 15/28 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy te troll véletlenül, kedves kérdező?
2018. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%
Ez olyan, mint egy óvoda...
2018. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem :D
2018. ápr. 12. 14:20
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
a csokisok buknak az úszógumis alkatra..azért táplálnak, hogy kikerülj a standard érdeklődési körből :P
2018. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%
A leírtak alapján csak vársz a sültgalambra. Nem teszel semmit annak érdekében, hogy ez változzon. Az, hogy mosolyogsz még nem egyértelmű jel.
2018. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg mindegyikkel ugyanolyan kedves vagy ezért egyik sem érzi, hogy akarnál tőle valamit.

Velem is rendszeresen ugyanilyenek a férfiak, mint veled, túl mondjuk nem licitálják egymást, de ugyanilyen "úriember" módjára próbálkoznak. Engem se hívtak el és gondolom pont azért, mert az összes érezte rajtam, hogy "nagyon köszönöm a kedvességet feldobtad a napomat, de ennél többet nem szeretnék. "

2018. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!