Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok férfi udvarol nekem, mégis szingli vagyok?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen rengetek férfi vesz körül.

Naponta körbeudvarolnak, csokit és apró ajándékokat adnak nekem...és sokszor zavarbaejtöen körbeugrálnak.

A korosztály igen változatos.


De nem értem, mert nem hogy egy randiig nem jutunk el, de még a kezemet sem fogják meg.


Szóval az "egyéjszakàs csaj vagy" megjegyzésektöl kíméljetek!


Szóval, hogy van az hogy sok férfi ideáljába beletartozom, udvarolnak és bókolnak, mégis még mindig szingli vagyok.27N


2018. ápr. 12. 13:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
8%

Egyébként a delfineknél is ez megy, hogy a delfincsaj csak mereszti a s.gguszonyát, a delfinsrác meg lemegy a tenger fenekére és előkotor mindenféle vizihulladékot ajándék gyanánt amit felvisz a delfincsajnak az meg eldönti megfelelő-e neki az ajándék, vagy nem.


Szerintem vagy delfin vagy, vagy valamilyen oknál fogva minden férfiból nyöszörgő nyomorult válik a környezetedben.Gondolom jól nézel ki, hát élj vele, de ne élj vele vissza.


Az, hogy a nőnek csak ülni kell és várni, hogy a férfi térden csúszva és esdekelve felülteti a lompos lovára nem nagyon működik.


Ennyi ez kb, sok sikert a péniszbecserkészéshez!:)

2018. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%

Most, hogy megtudtuk milyen csodálatos teremtés vagy külsőleg, felhívnám a figyelmedet erre: személyiség.

Számomra sok minden lejött a pár mondatodból. Ismerek ilyen embereket, mint te (testközelből is tapasztalom), oldalakat lehetne erről írni, de nincs hozzá kapacitásom.

Gondolkodj el. Kicsit mélyebben... Csak ennyit mondok.

2018. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%

Sok érdekes válasz érkezett, az enyém kicsit más lesz.

Ffi vagyok, egyedülálló, sok kolléganőm van és soknak szoktam bókolni, pusztán azért mert egy egy bók után mosolyognak, látom rajtuk h jólesett nekik , bármelyik hihetné hogy akarok valamit a valóság az, hogy kollégától semmit, pedig van köztük aki szimpatikusabb.

Volt olyan aki egyértelműen tudatta érdeklem, megmondtam neki, h sajna nálam a kolléga az kolléga. Kb ugyanaz a kapcsolat továbbra is, de tudja mindkettőnk, hogy hogy is állunk, és nem kell ilyen kérdést kiírnia.

Ha valakiről meg akarod tudni tényleg érdekled-e akkor egyértelműbben kell jelezned.

2018. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Talán mert az utolsó válaszoló jól mondja. Lehet, hogy kedvesek, de nem akarnak semmit. Aki randira akar hívni, az randira hív.

Szerintem többet látsz bele a dolgokba, mint kellene

2018. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A túlzottan szabadszájú nőket sokan nem szeretik, mert a harsányságuk arra enged következtetni, hogy nem lehet sok eszük.

Poénkodni, húzni a másikat jó egy bizonyos fokig, de ne menjen át személyeskedésbe.

Milyen területen dolgozol?

2018. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Körbeugrálnak, de TE mi teszel hozzá?

Pláne a "kiszemelteted" illetően??

2018. ápr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Tehát adott 20 kan, mindenkitől kapsz napi 1-2 csokit, az napi 20-30 db, tehát 2-3 kg csoki. Havi 42-63kg csokit elfogyasztasz, 1/2-es arány miatt ez havonta 21-35,5kg testsúlynövekedést okoz.

Innentől viszont már érthető a megkerülésed helyett miért ugrálnak inkább a kollégáid!


Viccet félretéve első munkahelyemen nekem is volt egy ilyen "hű, de jó nő vagyok" típusú hölgyike, aki megállás nélkül őrjöngött és hisztizett, nőnapon csokit kapót és boldog lett, megszűnt a hiszti is, így mindig megleptük a későbbiekben 1-2 csokival :)

2018. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak jól fel akarnak hízlalni, mert túl soványnak látnak. :D


Én nem kezdenék olyan nővel, aki ennyire reflektorfényben van, mert a későbbiekben nagyobb az esélye, hogy félre fog menni valakivel.

2018. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!