Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek nagyon el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nagyon el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy sajnos reménytelenül szerelmes vagyok egy lányba 5 éve. A lány már régóta tudja de Ő nem akar semmit. Nem is szeretném most már ezzel zaklatni igazából eddig se nagyon zaklattam. Még a végén lehet hogy megint rám ismer. Mert a múltkor is (amikor feltettem ide egy kérdést) rám ismert. na mindegy igazából az értheti meg ezt az egészet aki már benne volt. Mármint volt reménytelenül szerelmes. Jó lehet hogy ezt a lányt nem nagyon ismerem mert szinte alig beszéltem vele de valahogy mégis megfogott nagyon aranyos külsőre szép csinos. Most biztos sokan azt gondolják hoy ha nem is ismerem akkor hogy lehetek belé szerelmes. nem is szeretném ezt itt elmagyarázni az vagyok szerelmes és már jó lenne ebből kijönnöm. Az a helyzet hogy rettentően hiányzik a szerelem az érintés. Újabban azt vettem észre hogy romantikus vagyok és érzékeny pasi létemre is. Egyszerűen valahogy nem tudom megtalálni a szerelmet . pontosabban megtaláltam de ez nem az mert viszonzatlan. Jó elkésve nem vagyok semmivel de úgy szeretném már átélni érzelemből és arról hogy ne az unalmas hétköznapokba süllyedjen bele. Persze és hát hogy a csudába ne hiányozna a szexualitás is: De itt meg kell jegyezzem, hogy valami magasabb fokon szeretném átélni érzelemből szerelemből. Én nem azért akarok valakit mert megfektessem. Sokkal többre tartom az érzelmet többre azt hogy egy magasabb fokon érezzük a szerelmet. Igazából még soha nem volt kapcsolatom. Lehet hogy késői érésű vagyok de hát ez van. Minden esetre nagyon csüggedt és fáj ez a reménytelen szerelem. Nem tudom , hogy ki lehet ebből jönni az embernek de hát nem is tudom. Én nem egy lányt szeretnék hanem a szerelmet. Fel tudjátok azt fogni, hogy szerelmesek vagytok és soha nem érinthetitek meg az illető személyt!!! ezzel a lánnyal már többször is álmodtam és elég sok álmom volt, hogy még álmaimban is sírtam!!! mert nem lehet az enyém. Értitek még álmaimban is sírtam. Áh elegem van ebből az állapotból. Így elhinni , hogy érezhetek még így szinte hihetetlen. Mindent összegezve hiányzik a szerelmes érintés az ölelés és az ezzel átélt igazi érzéki szexualitás( de sohase önzöen hanem adva is)! Szeretnék szerelmet és szeretetet adni, de egész egyszerűen semmi esélyem! És tudjátok mi a legszarabb. Elhinni azt hogy jön az életembe még egyszer egy ilyen lány de aki már viszonozz mindent. nem tudom Ti hogy vagytok ezzel a szerelem kérdéskörrel de én szingliként jól elvagyok vagyis jól elvoltam de az egész reménytelen szerelem felborított mindent. Minden tanácsot kommentet köszönök és szeretnék normális őszinte válaszokat kapni.

2013. szept. 8. 09:37
1 2
 1/11 viktor123456 ***** válasza:

Hagynod kellene a csudába, elpocsékolt idő.

Keress más csajt, tedd túl magad azon, hogy tetszik-e majd pedig cdinálj vele ezt azt. Az élmények majd törlik az agyad. :-)

2013. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minél tovább rágódsz ezen, annál rosszabb lesz...Hagyd a francba az egészet...Majd találsz olyan csajt, aki viszont szeret téged!:)
2013. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek! Igen igazatok van. Még megmondom őszintén még magam is bizonyos értelemben belátom hogy ez már kicsit beteges dolog. Mert betegesen ragaszkodom valakihez aki soha se volt az enyém. Valahogy azért megpróbálok bízna abban hogy jön valaki aki ezt elfeledteti.
2013. szept. 8. 09:53
 5/11 A kérdező kommentje:
30 éves
2013. szept. 8. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha 27et írtál volna, akkor már gyanakodtam volna... Próbálj meg lemondani róla, ahogy letudsz mondani erről a lányról, egyből szabad út nyílik a többi felé. Hidd el ezt a nők megérzik...
2013. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 viktor123456 ***** válasza:
Ennyi idősen már illene tudni leszxrni a dolgokat. :-)
2013. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen el fogom felejteni de idő kell hozzá!
2013. szept. 8. 10:52
 9/11 A kérdező kommentje:
Még egy dolog! Hogy kéne egy lány szemébe nézni úgy, hogy tudom azt a tudatom alatt hogy más lányért dobog a szívem! Én nem akarok senkit átverni se saját magam s se mást! Szeretném ha újra valaki más iránt doboghatna a szívem. Hogy tudja ember ezt elérni?
2013. szept. 8. 11:08
 10/11 Nem mondod :D ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak én elkövettem 2szer is azt a hibát, hogy összejöttem valakivel, miközben mást szerettem. Nálam is 5 éve tart a reménytelen szerelem, de inkább leszek szingli, mintsem valaki olyannal legyek, akit nem szeretek szerelemből...
2013. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!