Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El vagyok keseredve és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve és már nem tudom mi tévé legyek. Volt már valaki hasonló helyzetben? Folytatom lent.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, lassan 3 éves kapcsolatom van/volt. Természetesen eleinte minden rendben volt, majd x idő elteltével megjelentek nálunk is a kisebb-nagyobb viták. Későbbiekben feltűnt egy másik lány akivel inkább töltötte az idejét, mint velem, sírhattam vagy bármi akkor is ott hagyott ahol épp voltam emiatt a fruska miatt, aki utána x ideig engem zaklatott, hogy mit akart vele az én párom és hasonlók...Természetesen én se vagyok tökéletes, veszekedtem sírtam sokat, hisztiztem, csúnyán beszéltem de ez nem jogosította fel ilyenre, hogy egy másik személyt (egy lányt) előtérbe helyezzen. Kb. le sem sz.rt, nem foglalkozott velem, egyszerűen nem érdekeltem. Úgy, hogy fogtam magam és elutaztam..barátaimhoz ez időben hanyagoltam, csak vártam, hogy észhez térjen, érezze, hogy hiányzom neki és csak abban reménykedtem, hogy végre normális lesz.. de nem így történt... megint itt a lány én már hosszú hetek óta könyörgök... neki most kitalálta valaki, hogy megcsaltam, persze nem nekem hisz hanem másnak, már kimerültem, nem bírom hiába szeretem belefáradtam, hogy bánt megaláz fájdalmat okoz le se szar, nem törődik velem és abszolút semmi. Ő azt mondja, hogy szeret de ez már hihetetlen számomra.. folyamatosan hülyít jelenleg azzal bánt, hogy 3 év után kb. barátom akar lenni... megalázó..életem adtam volna érte egész idáig de belefáradtam... megéri ezért még küzdenem, vagy mit tegyek? Hogy felejtsem el... hiába mondtam neki ha nem kellek akkor többet ne keressen csak azért is... szeretem őt.. bármi rosszat is tett, és tudom én is hibás vagyok, de ez nem érdekli, hogy mi miért történt, úgy véli én tettem tönkre mindent egyedül... mit tévő legyek...? Már nem birom...tovább.. :(
2013. jún. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

"nem tudom mi tévé legyek"


Legyél RTL Klub!

2013. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huszonévesen ez bizony előfordul, a kapcsolatok tönkre mennek.
2013. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg küzdeni érte. :(


17/L

2013. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zoliba' ***** válasza:
te kis butus. 3x leírtad a választ magadnak a kérdésedben. Sajnos egyedül a töltöttkáposzta jó újramelegítve. De amit írtál abból sajnos az derül ki, h már töltöttkáposzta sincs. AZT A MÁSIK LÁNYT SZERETI MÁR. MIÉRT ALÁZOD MAGAD? Nem látsz a dolgok mögé,hogy az a szakításkamu csak a kiszállókártyája ebből a kapcsolatból?
2013. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már az elején mikor elkezdte ezeket a dolgokat,ott kellett volna hagyni és keresni mást magadnak. Ha már így alakult,hagyd ott minél előbb szerintem és kezdj egy "új" életet nélküle.Szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot,ne is lásd sokáig.
2013. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a meglátásom, hogy ha szeretünk valakit, azt nem tiporjuk a sárba. A fiú viszont többször is megtette ezt veled, így egyértelmű mit kell tenned ebben az esetben. Egyedüli megoldásként a: rúgd ki mint macskát sz@rni opciót javasolnám.


22L

2013. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtette ezt ő a mai reggel folyamán... kidobott, mint macskát sza.ni...és mellé megkaptam, hogy kinevetett, hogy két hónapig hülyített.. illetve kitalálta, hogy neki azt mondták, hogy megcsaltam nyaraláskor... erre támaszkodva azt mondta, hogy már nincs értelme... első válaszoló nagyon humor herold vagy... elírtam, na és?! Normális emberek megértették.

Olyan szinten megalázott a mai telefon beszélgetéssel, hogy soha többet nem akarom látni, hiába kérem ne keressen idővel mindig megpróbál hívni, ha válaszolok-ha nem... ez a megcsalós dolog is.. leszögezném senki nem volt velem nyaralni de inkább másnak hisz.... aki persze ott sem volt... de valsz. ez csak egy mocskos szánalmas ürügy volt... köszönöm a segítséget.

2013. jún. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!