Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok sosem félnek attól /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok sosem félnek attól / gondolnak bele, hogy esetleg miről maradnak le?

Figyelt kérdés

Énis társkeresek, és hát vállalhatatlan, ami ott megy... ahogy senki nem válaszol, aki meg eleinte igen, az meg kb. a 3. sor után bejelenti, hogy intellektuálisan nem illünk össze, meg ilyenek...


hogy tudtok ilyen könnyedén itélkezni, nem-et mondani a másikra? Arra nem gondoltok, illetve nem féltek, hogy amúgy miről is maradtok le?


2018. márc. 24. 21:52
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
81%
nice-guy syndrome intensifies
2018. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
8-as, most az egyszer nőként is igazat adok neked.
2018. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

14-es, ez is igaz.

Családomban is van, 38 éves pasi, nem volt még futó kapcsin kívül kapcsolata.

Na mármost, lehet, hogy nem 35 éves kétgyerekes elvált anyukáról álmodozik, de egy, hogy 40-esnél sem próbálkozik (ahogy ironikusan tanácsolta valaki), a másik meg, hogy huszonéves nővel volt egy komolyabb(nak induló valami), az meg a rigolyái miatt nem tudta már elviselni ezt a f!szt (mert jól írod, valahol megrekedt egy 25 éves szintjén, agyilag is, kapcsolat felfogás terén is.)

2018. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
90%

#23

„Azt pedig kötve hiszem, hogy ide ugyancsak tökéletes testű, tökéletes öltözködésű, vagány, beszédes, jó humorral megáldott, közvetlen, laza szépségideálok irkálnának, hogy ezen fene nagy egójuk és elvárásaik reálisan jöhetnének le.”

Pont tegnap írtad, hogy másznál vissza, alázkodsz meg az exedhez, aki, mint a gyakoris krónikákból tudjuk, elég csúnyán elbánt veled. Akkor miről beszélsz? Amíg neked megfelel egy hűtlen, beképzelt, hideg nő is, addig mit képmutatóskodsz itt?


És azért ne magadból indulj ki, nekünk, férfiaknak sem jó akárki. Igenis vannak elvárásaink, csak nem magadhoz kellene mérned mindenkit, akinek bárki megfelel, aki hajlandó szóba állni vele, és elnézi, bármilyen is a nő viselkedése, gondolkodása. Mint írtam vagyunk még jó páran, akik igényesek, és igényes nőkre vágynak.


És hogy miét írtam ezt le? Mert unalmas már a rinyálásod, hogy a férfinak bármilyen nő jó, a nők meg válogatnak. Inkább vagyok egy igényes, válogatós nővel, aki megfelelően értékel engem, mint egy olyannal, akinek nő létére bárki megfelelne, aztán úgy bánik vele, mint a lábtörlőjével. Ne magadból általánosíts már, azért mert te szánalmas vagy.

2018. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%

#34

Miből gondolod, hogy nekem jó akárki? Honnan veszed, hogy nekem aztán teljesen mindegy, elég, ha hozzám szól? Tudod nem is emlékszem pontosan már, hogy mennyi lánnyal szakítottam meg úgy a kapcsolatot, hogy nekem nem volt megfelelő. Aranyos volt meg kedves, vagy épp semmit nem lehetett vele beszélni, ezért nem tudtam elképzelni vele párkapcsolatot mert valami hiányzott belőle.

Nem ismered a konkrét részleteket, én is sokmindent elbsztam, gondolom azért is lett ilyen a végén, de ezt hagyjuk is mert ez ennél picit bonyolultabb (nekem legalábbis).


Azon válaszom pedig abszolút nem arról szólt amire te most utalsz.

2018. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!