Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok sosem félnek attól /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok sosem félnek attól / gondolnak bele, hogy esetleg miről maradnak le?

Figyelt kérdés

Énis társkeresek, és hát vállalhatatlan, ami ott megy... ahogy senki nem válaszol, aki meg eleinte igen, az meg kb. a 3. sor után bejelenti, hogy intellektuálisan nem illünk össze, meg ilyenek...


hogy tudtok ilyen könnyedén itélkezni, nem-et mondani a másikra? Arra nem gondoltok, illetve nem féltek, hogy amúgy miről is maradtok le?


2018. márc. 24. 21:52
1 2 3 4
 11/35 Skaiiripa ***** válasza:
80%
#8. Majd amikor eljön, az a bizonyos probléma akkor majd ráér gondolkodni rajta, oké? Te csak ne aggódj emiatt. 😊
2018. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
64%

"Ám én meglehetősen kevés olyan jól szituált, magabiztos, egzisztencia terén biztos lábakon álló, független, sportos, 40-es férfit ismerek akinek minden vágya egy 35 éves kétgyerekes anyuka lenne aki minden tönkrement kapcsolatáért a másikat veszi elő"



Ismerkedjen 40-es nőkkel :)

2018. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy kérdező, pont nem a gyakoris lányoktól jövő véleményeket kellene relevánsnak venned.

Tudod az itteni csajok még a társkeresős csajoknál is vállalhatatlanabbul viselkednek és gondolkodnak.

2018. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
53%

Jaguar-Warrior:

Most tekintsünk el attól, hogy válás lesz-e a vége, vagy sem, sajnos benne van mindig a pakliban (és elmondhatjuk, hogy ehhez is 2 ember kell...), de az is tény, hogy aki 40 évesen is független, és úgy él/érzi magát, mintha 25 lenne, ott valami nagyon nem okés. És itt nem arra gondolok, hogy 40 évesen húzza le a rolót, mert nem... Hanem arra, hogy ha addigra egy épkézláb kapcsolatot nem tud felmutatni, annak igenis oka van, és semmivel nem különb/értékesebb, mint az, aki addigra túl van egy váláson, tök mindegy, hogy gyerekkel, vagy anélkül...

2018. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Jaguar-Warrior: ezzel azért nagyjából tisztában vagyok, de akkor honnét? :) én épp ésszel akkor sem tudom megérteni: irnak nekik százan, nekik egyik sem jó. Tényleg ennyire biztosak benne, hogy EGYIK SEM lett volna alkalmas egy jövendőbeli férjnek?

A néptáncos lánynál sem arról volt szó, hogy nem jöttem be neki, csakhát lerendezte annyival a dolgot, hogy "nincs időm, hagyjál békén". Az hogy lehet, hogy én sosem bocsájtanám meg magam, ha pl. játékfüggőség miatt elszalasztok akár egy barátnő jelöltet, a lányokban meg ez az érzés nincs meg?

2018. márc. 24. 22:15
 16/35 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy valójában egy 50-es, BAZ megyei, kantáros farmeros, zokni-szandálos vízóra leolvasóval beszélsz, de ne zavarjon. :)
2018. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem jössz be neki, mert mondjuk olyan kancsal vagy, hogy szerdán látod a múlt hetet, meg a jövő hetet is; netalán rohadnak a fogaid, vagy épp 3 füled van a csernobili atomsugárzás miatt, akkor szerencsétlen hölgy nem fog tudni felizgulni rád, hiába sarkantyúzol neki jobbra-balra...
2018. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%
Aki számomra nem érdekes, hogy többet akarjak tőle, arról nem bánom, hogy lemaradok.
2018. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%
De ez akkora baromság, azért, mert hastáncolok, nem jövök össze mindenkivel, aki erre izgul. Egyetlen közös pont rohadt kevés egy jó kapcsolathoz.
2018. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
17%

#14

Pedig jobb lesz felkészülni, hogy a jelenlegi standard-et tekintve ez marad.

Ahogy mondani szokták, mindig a nő választ. És ahogy a kérdező is írja, most már elvesznek a nagy válogatásban. A fiatalok nagy része is csak összejár dugni amire utána ráhúzzák, hogy kapcsolatban vannak aztán ennyi.

Egyébként független-t írtam, nem pedig azt, hogy soha életében nem látott nőt a monitoron kívül.


Egyik, már idősebb kolléganőm mondta, hogy egy nő három férfi közül is ki tudta régen választani, hogy melyikkel akar élni.

Jelenleg egy nagyobb társkeresőn van úgy 10.000 férfi, de fura mód egyik sem megfelelő már nekik.


Én úgy látom egy lány hozzáállásá manapság a dolgokhoz és javítsatok ki, ha tévednék: hogy friss szakítás után köti az ebet a karóhoz. Ez sem jó, az sem jó, ennek a haja hosszú, annak a szeme barna, másiknak nincs kockás hasa, negyedik túl alacsony, ennek meg az orra nem tetszik, ez meg szemüveges azért nem kell.

Egyedül van egy hónapig amikor összejön valakivel mert már nagyon hiánya van majd fél év után szakít valami piszlicsáré dolog miatt és persze megint nincs egyetlen normális pasi sem. Ilyen tipikus Szex és New York szintű párkeresési sémát csinál a legtöbb nő.

Mindemellett ő saját maga nem tesz bele semmit, ha esetleg valaki mégis nyit felé. Visszaírogat pár szavas válaszokat amíg rá nem un és le nem tiltja.

2018. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!