Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok sosem félnek attól /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok sosem félnek attól / gondolnak bele, hogy esetleg miről maradnak le?

Figyelt kérdés

Énis társkeresek, és hát vállalhatatlan, ami ott megy... ahogy senki nem válaszol, aki meg eleinte igen, az meg kb. a 3. sor után bejelenti, hogy intellektuálisan nem illünk össze, meg ilyenek...


hogy tudtok ilyen könnyedén itélkezni, nem-et mondani a másikra? Arra nem gondoltok, illetve nem féltek, hogy amúgy miről is maradtok le?


2018. márc. 24. 21:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az internetes társkeresést eleve nem kell komolyan venni. Amilyen nőket én fent látok, hát egy vicc az egész.
2018. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%

"hogy friss szakítás után köti az ebet a karóhoz. Ez sem jó, az sem jó, ennek a haja hosszú, annak a szeme barna, másiknak nincs kockás hasa, negyedik túl alacsony, ennek meg az orra nem tetszik, ez meg szemüveges azért nem kell." => Szerintem egyértelmű, hogy itt mi a valódi ok. A baj, hogy kevesen képesek beismerni. (Nincs túl, az exet keresi mindenkiben, persze nem találja, és mindenki szar... Na, ilyenkor kell szüneteltetni a társkeresést. Fejest ugrani egy kapcsolatba úgy, hogy még nem dolgozta fel az előzőt, annak sosincs jó vége.)


De értettem a függetlent, nem is azt írtam, hogy életében nem látott nőt, viszont ha minden kapcsolatának vége szakadt, annak oka van, és kb ugyanott van, mint akinek erről "papírja van".

2018. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
34%

Így végszóként azt még hozzátenném:


Érdemes lenne a lányok nagy részének elgondolkodni, hogy ugyan miért nem jön be nekik szinte senki, miért nem elég érdekes számukra szinte senki?

Mert szoktam figyelni a 20-30 közötti férfiakat és többségükkel igazáb semmi gond nincs, már amennyit férfi szemmel meg tudok állapítani. Jó, többségük nem egy sötétbarna bőrű, latin alsógatyamodell, de hozzáteszem, hogy a lányok sem éppen hasonló szintet képviselnek.

A legtöbb lány ugyanúgy átlagos. Fele ugyanolyan, szürke, hátul, alul összehúzható őszi kabátban mászkál egy pár ezer forintos cipőben, sima farmerben, alap sminkkel és körmösnél megcsinált körmökkel.


Szóval, ha egy lány elé odaállítanak 50 korabeli férfit és neki egyik sem tetszik, egyik sem az esete mert mindegyikben talál valami kivetnivalót, akkor ott nem az 50 férfival van gond, én legalábbis úgy gondolom.

Azt pedig kötve hiszem, hogy ide ugyancsak tökéletes testű, tökéletes öltözködésú, vagány, beszédes, jó humorral megáldott, közvetlen, laza szépségideálok irkálnának, hogy ezen fene nagy egójuk és elvárásaik reálisan jöhetnének le.

Ez meglátszik a válaszaikon, "érvelésükön" és a pontozgatási rendszerükön. De mégis, a nagy kereslet hatására akkora lovon ülnek, hogy szélsősségesen túlértékelik saját magukat. Utána persze megy a rinya, ha ezt egy férfinak is feltűnik és a lábuk között található lyukon kívül többre nem nagyon méltatja.

2018. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
72%

"miről maradnak le"


Na ilyenből csak pár példa.

Aki nem utazta be a világot, nem vállat gyereket, nem vett meg X terméket....

Ez olyan mint ha a nagyanyámnak magyaráznám h mér jó a Forza Horizon 2 pl. Jééé lemaradt v miről ami SOHA nem is érdekelte.


Ez az érintett személyeket nem fogja zavarni hidd el.

Am meg ebbe a topikba 0-24 a luzer pasik járnak fel sírni. Nekem 15 év alatt volt 5 nőm is. Pedig nem vagyok se szép se gazdag. Biztos v mi ufó lehetek.

2018. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

#24

15 évesen 5 nőd volt? 😀 Tényleg ufó lehetsz.

2018. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
79%
"15 év alatt" Tudod 1,2,3...15.Szövegértelmezés te szerencsétlen.
2018. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
91%

"Azt pedig kötve hiszem, hogy ide ugyancsak tökéletes testű, tökéletes öltözködésú, vagány, beszédes, jó humorral megáldott, közvetlen, laza szépségideálok irkálnának, hogy ezen fene nagy egójuk és elvárásaik reálisan jöhetnének le. "


Csaknem tökéletes, vékony-sportos testem van, és igényes, tökéletes, ésszerű mértékben divatos öltözékem, rengeteg ruhám, nagyon nem "alap" sminkem (szolid, nem durva, de nem átlagos, alaszintű), de beszédes, extrovertált, különösebben vagány nem vagyok.

5 éve párkapcsolatban élek, előtte 3 évig egyedül voltam (nem, nem szexeltem senkivel). Pont abban a koromban voltam szingli, amit itt a gyk-n újabban a legkapósabb női korként emlegetnek (19-22). Tényleg nagy volt a dömping, össze sem tudom számolni, hány férfit utasítottam vissza. Az elején még kellemetlenül érintett, de amikor már több tucatról derült ki, hogy csak addig kedves, ameddig abban reménykedik, hogy összejüvünk/megd_ughat, utána egy undorító féreg, akkor már nem sajnáltam megalázni, semmibe venni őket. Sőt, volt, amikor élveztem, hogy egyik-másik kiborult a teljes közönyösségemtől, és magából kikelve hordott el mindennek, és jött azzal, hogy megbánom, hogy ilyen önző módon válogatok, és visszautasítom az összes rendes, normális srácot. Olyan is volt, aki ocsmány volt, ráadásul teljesen bunkó arckifejezésű, leszólított az utcán, de egyszerűen levegőnek néztem.

Egyáltalán nem bánom ezeket, nem gondolom, hogy bármi jóról lemaradtam volna, hiszen megtaláltam a párom. A többi próbálkozó jó 80%-a értékelhetetlen volt.

2018. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
#26 az életet is ilyen véresen komolyan veszed? :)
2018. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
89%
Azert, mert en neptancolok es te is, meg nem leszek szerelmes.
2018. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
2%
Az érdekes,hogy egyes kérdéseknél a nők azt válaszolják,hogy inkább a személyiség fontosabb, fontos a humor,meg mit tudom én,azzalblehet kompenzálni az előnytelen külsőt,most meg csak kiderül,hogy ha külsőre nem jön be nekik az illető,akkor b...hatja az egészet. Ezek után azt sem fogom elhinni egy nőnek,amit kérdez. Mielőtt nekem esne valaki,nekem is fontos a külső olyan színten,hogy vonzódni tudjak a másik félhez,de én nem álltatom ilyen szarságokkal,hogy jó személyiséggel meg ezzel-azzal lehet kompenzálni.
2018. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!