Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok sosem félnek attól /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok sosem félnek attól / gondolnak bele, hogy esetleg miről maradnak le?

Figyelt kérdés

Énis társkeresek, és hát vállalhatatlan, ami ott megy... ahogy senki nem válaszol, aki meg eleinte igen, az meg kb. a 3. sor után bejelenti, hogy intellektuálisan nem illünk össze, meg ilyenek...


hogy tudtok ilyen könnyedén itélkezni, nem-et mondani a másikra? Arra nem gondoltok, illetve nem féltek, hogy amúgy miről is maradtok le?


2018. márc. 24. 21:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Miért, MIRÖL amradnak le????
2018. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%

Miről is?

Valakiről, aki nem tetszik külsőre? Na, abból pont annyi lenne, mint úgy, ha nem írunk vissza...

2018. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
#1 a kérdező esetében egy önelégült majomról :D
2018. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
mondjuk egy esetleges nagy szerelemükről?
2018. márc. 24. 21:58
 5/35 A kérdező kommentje:

ok, egy példa: valakivel sikerült 10 sort beszélni, erre bejelenti, hogy nincs ideje ismerkedni munka mellett, hagyjuk abba. Oké. Pár hónap múlva kiderült egy 3. fél által, hogy imád néptáncolni, fellépnis ment volna ha lenne partnere, és nagyon örülnie ilyen pasinak.

Tudok néptáncolni...

2018. márc. 24. 22:01
 6/35 Skaiiripa ***** válasza:
77%
Dehogy félünk, majd lesz másik.
2018. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Vállalom a kockázatot. Viszont ez sokszor fordítva is igaz, mert nem csak a lányok csinálják ezt, hanem a pasik is.
2018. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%

Amíg ilyen nagy a felhozatal addig nem, miért aggódnának?

Majd amikor szülnek egy gyereketa, a férjük lelép és 35-40 évesen be kell érniük egy már erősen kopaszodó, sörhasat eresztett, ugyancsak elvált férfival akkor változik a helyzet. Vagy maradnak egy életre egyedül.

Egyszerű megfigyelni, hogy mindig a férfiakra van ráhúzva a vizes lepedő minden hibáért ami el is megy addig amíg sorban állnak érte.

Ám én meglehetősen kevés olyan jól szituált, magabiztos, egzisztencia terén biztos lábakon álló, független, sportos, 40-es férfit ismerek akinek minden vágya egy 35 éves kétgyerekes anyuka lenne aki minden tönkrement kapcsolatáért a másikat veszi elő.

2018. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Hiába tudsz néptáncolni, ha egyszerűen nem jöttél be neki. Ennyi.
2018. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

de #9-es, nem úgy van. Nekem már sokszor volt, hogy valaki nem jött be külsőre, vagy nem teljesen, aztán mire megismertem, már mindennél jobban szerettem, akár 1 hét alatt.

Nekem biztosan égne a pofám, ha megtudnám, hogy egy lány kiszemelt, én "bocs a munkám miatt nem érek rá ismerkedni" aztán megtudom, hogy hastáncol, és ez nekem is volt szánva...

2018. márc. 24. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!