Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnak a férfiak arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a férfiak arról a nőről aki mindent komolyan cesz és határozott céljai vannak évekre lebontva?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!
2018. márc. 6. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem léteznek. 24
2018. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tetszene, nekem is vannak terveim, amikre tudom mikor valósulnak meg.

25/F

2018. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
...a helyesíráson kívül.
2018. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy valószínű nem fogunk esőben csókolózni, mert elázik a haja és csak egy hét múlvára van időpontja a fodrászhoz, nem megyünk el táncolni este, mert másnap kora reggel meeting, és feltehetően a leendő gyerekünk horoszkópja és aszcendense is megfelelően ki van már számítva. Nekem nem jönne be az erőltetett célkitűzés, a dolgok komolyan vétele igen. 37
2018. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Összeegyeztethetőek ezek a célok az enyéimmel? Vagy őt csak a saját céljai érdeklik?
2018. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a tervek, célok, elképzelések hirtelen köddé válnak mindnél, amint párkapcsolatba kerülnek, s kiderül, hogy az egész életük buliból, piálásból, barátnőkből, pletykálkodásból, szаrkeverésből áll. Ennyit a "céltudatos" nőkről.
2018. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Én mondjuk nő vagyok, de kiidegel az ilyen nő. Mit taglalja, úgy sem úgy lesz semmi mert az élet közbeszól. Nem az lesz a férje, nem olyan diplomája lesz, nem abban fog dolgozni, nem akkor és attól és ahány gyereke...ecc.ecc végtelenségig.

Számomra nevetséges és hiteltelen az ilyen ember.

2018. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Unalmas, akivel még a szexre is időpontot kell foglalni, és tojik mindenre, mindenkire, csak a saját céljait nézi.
2018. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Alapvetően kifejezetten szeretem azokat a nőket, akiknek vannak céljai az életben, de ha ehhez nem társul egyfajta rugalmasságra való hajlam, akkor egészen egyszerűen elmeháborodott az illető, mert, ahogy előttem is sokan leírták, azért számos külső tényező befolyásolja az életet. Szóval nálam pozitívum, ha "nem tolja túl".

22/F

2018. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Azt, hogy nem normálisak. :)
2018. márc. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!