Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnak a férfiak arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a férfiak arról a nőről aki mindent komolyan cesz és határozott céljai vannak évekre lebontva?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!
2018. márc. 6. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen nőnek tartom magam. DE!

Hiába van 6 naptáram, tervezőm, teleszínezett excell táblázatom a pénzügyeimtől kezdve a munkaórákon át az edzéseimen keresztül (még az ételeket is regisztrálom) a határidőimig, nekem ez csak egy szokás, szeretek szervezetten élni és szeretek mindent dokumentálni, hogy ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy terveztem, vissza tudjam nézni, mi hogy volt akkor és min kell csiszolni. Közben ott a tér, a rugalmasság, hogy egy számomra fontos személynek egy szavába kerülne, hogy az egészet átszervezni és ha csak a fele sikerül annak, amit egy napomra kitalálok, már nagyon boldog és nyugodt vagyok.


A sikereim (számomra sikerek, azok a dolgok, amiket elterveztem és úgy is lettek adott időpontra) azt igazolják, hogy ez a módszer tökéletesen működik. És emiatt soha, senki sem panaszkodott rám, kivéve az, aki nem értette meg, mikor értem el az átszervezőképességem felső határát az adott napra vagy hétre. De ezek az emberek akkor lettek volna elégedettek, ha 26 órát figyelek rájuk a 24-ből.


Ami viszont szerintem a baj, az az, hogy az ilyen nők többsége undorító. Van egy kolléganőm, egyszerre kezdtünk, kicsit más területen dolgozunk, de egy cégnél, egy munkaidőben. Az a pattogás és pattanásig feszült idegzet, amit csinál minden ki...ott nap, engem is felidegel. Az a törtetés, hogy minden dologra repül rá mint a darazsak a dinnyére, hogy nem bír elmaradni a valagán, mert neki minden azonnal kell és nem képes összedolgozni meg emberként működni, hanem vannak a fejében maga által kitalált kis dobozok meg határidők és ha nem sikerül minden úgy, ahogy akarja, akkor inkább átgázol mindenen ahelyett, hogy hozzám hasonlóan bekalkulálja az esetleges csúszásokat, véletleneket és észrevegye az embereket maga körül, nem gépnek nézve őket.


Szerintem az a baja a legtöbb férfinak ezekkel a libákkal, hogy végtelenül rugalmatlanok és önzőek. És rohadt idegesítő a pattogásuk meg a nyávogásuk meg a kényszerességük.


Nagy dolgokat békésebben is el lehet érni, anélkül, hogy a fél osztály keresztre akarna feszíteni a nap végére a modorod miatt.

2018. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja meg a másik, miért kell MINDENT komolyan venni? Hol marad a spontaneitás? Lehet, hogy tervezek, de betervezem, mikor szarok mindenre és leszek tök spontán. Nem tudom felfogni, hogy emberek miért nem tudnak csak kicsit megállni és szórakozni. Ha jól tervezett, nem kell aggódnia mindenen...
2018. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. A céltudatosság jó, de csak akkor, ha kellően rugalmasan áll hozzá, képes dinamikusan alkalmazkodni és alakítani, változtatni a célokon a körülményeknek megfelelően. Ha a célok és azok elérése a kiteljesedés eszközei, az abszolút pozitív, de ha a célok elérése maga a cél, az káros és butaság.
2018. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Célhoz keres embert, aki segít neki megvalósítani, mert szerinte így lesz teljes az élete. Szerencsés esetben figyel a partnerére és figyelembe veszi annak javaslatait, rosszabb esetben rugalmatlan és balhézik.

A bátyám felesége pont ilyen típus, mindent előre eltervez. Mikor kell a gyereknek új cipő, mikor kell menni nyaralni és hova, mikor legyen a vacsora, mikor kell reggel felkelni, olyan mint egy gép. Ha nekem kéne vele együtt élni, akkor kiszaladnék a világból.

Az ilyen típusú partner nagyon nem passzol hozzám, nekem kell hogy változatos legyen az életem, kellenek a szokatlan dolgok, nem tudnék egy kiképzőtiszttel együtt élni. Kellenek közös célok, de az ahhoz vezető út nincs kikövezve, ha sikerül megtalálnunk a mindkettőnk számára megfelelő utat akkor működhet jól egy kapcsolat......de ezt nem lehet siettetni vagy erőltetni.

40F

2018. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát egyrészt megnézném, hogy az eddigi életében is mindent ez alapján olajozottan ment-e, másrészt erős lenne a gyanúm, hogy ennek a nőnek nem kell társ, max. egy kis műhold nagy antennával, ami körülötte kering és tartja a menetrendet.
2018. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!