Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ismérvekkel bír egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismérvekkel bír egy ideális barátnő?

Figyelt kérdés

Én

Belső: határozott, gondoskodó,perfekcionista, őszinte, anyagilag független=3 munkahellyel rendelkező huszonéves nő vagyok, mellette egyetem. Vannak barátaim is és kondi mellett sportolok is.

Kedves,gyönyörű,humoros, okos jelzővel illetnek a férfiak, de valahogy egyiksem akar mellettem lecövekelni.

Külső: Hosszú szőke haj, kékszem, vékony testalkat, kerek fenék, pici cicik, nem sminkelem szét magam, ízlésesen öltözködöm.



2018. jan. 30. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
szerintem elírtad, nem 100 munkahelyed van tök véletlen?
2018. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mást jelent az ideális. Valakinek pont te vagy az, csak még nem találtad meg. Ne csak a pozitív tulajdonságaiddal legyél tisztában, hanem a negatívakkal is és azokon próbálj mindig javítani.
2018. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Biztos nem. Azt írta, hogy őszinte ;). Ez nem jó kérdező. Te inkább egy férfi vagy női testben.

31/f

2018. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Az első mekkora egy troll😂Valami biztos van, pl. nem sok időt szánsz a màsikra, vagy valami...
2018. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

A kérdés célja mi? Ha leírom, hogy számomra milyen az ideális barátnő, az hogy kapcsolódik ahhoz, hogy leírtad magadról, hogy milyen vagy? Leírom az igényeim, ha kell. Ha nem, akkor nem pazarlom az időm. :D


Ha az általad leírt tulajdonságok mellett nem akarnak melletted lecövekelni a férfiak, akkor gondod át, hogy vajon hol a hiba.

2018. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Határozott és gondoskodó. De nem elnyomó, hanem védelmező, erős, törődő és megértő. Finoman terelgető, nem parancsoló.
2018. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
#5 Ja biztos de ha van 3 olyan állása, ami egyenként heti 8-10 óra max akkor ne reklámozzuk már háromként. Vagy kitaláljam nekem, hogy nem büfé szak mellet mindegyik munkahelye heti legalább 20 órás? Szóval ezek alapján a többi tulajdonság is lehet kicsit (nagyon) túlzóak.
2018. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
#8 Hát persze, én orvosi mellett teljes állásban dolgozok, szabaidőmben edzek heti 5x, teniszezek, párkapcsolatom van és napi 8-10 órát alszok. Kb ennyire hihető a dolog :D
2018. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
3 munkahely és mellette egyetem? Vagy kamuzol, vagy valami nagyon gagyi munkahelyek és szak lehet.
2018. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kezdetenek például legyen őszinte, és NE legyen felszínes & anyagias

A nők döntő többsége erre a 3 alapdologra is képtelen.

2018. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!