Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda lány vagyok, hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőzni kép nélkül ugye nem nagyon lehet. Baráti társaságom nincs, mert a lányok kihasználnak, a fiúk pedig még havernak is csak dugható jócsajokat tudnak elképzelni.

Egyedül milyen helyeken érdemes megpróbálni ismerkedni? Sajnos a hasonlóan rondának titulált fiúk tapasztalataim szerint nem nagyon járnak el otthonról, vagy még nekik is gyönyörű barátnőre van igényük, nem kötnek kompromisszumot.


2018. márc. 4. 13:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
49%
Tulajdonképpen adj egy esélyt a társkeresőnek, ha nem jársz el magad se otthonról. Én úgy nézek ki, mint egy halál, mégis rám írtak. Emellett viszont az önbizalmaddal van baj. Haha közhely, karikázzátok be. Mégis elmondom, hogy a környezetemben a ronda csajoknak is mind lett barátja, mert nem csak sajnálták magukat, hanem tojtak rá, hogy rondák, és humorosak, okosak stb. Nem bántani akarlak. De írod, hogy vékonyabb vagy, adsz magadra... Már nagyobb előnyöd van, mint nekem pl. Viszont, ha a belső tulajdonságaid nincsenek rendben, akkor nem feltétlenül egy nagyobb orr, vagy asszimetrikus arc a probléma. Olyan ismerősöm is van, aki gyönyörű, de rohad belülről.
2018. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
47%
Szep vagy ahogy vagy, majd ertekelik.
2018. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

Magadon kell dolgozz. Csupa általánosítás, nem gondolkodás.


Én szívesen megmutatnám neked, mi is az igazi szerelem, de az átlagemberekből( személyiségbeli fejlődési szint alapon) elég volt.


Sok erőt a tanulmányaidhoz, húgom. ^^ :))

2018. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kövér (márpedig nem vagy az), nem vagy igénytelen (márpedig leírásod alapján nem vagy az), akkor onnantól kezdve nagyon nehéz csúnyának lenned. Egyetlen kivétel a genetikai betegség, de ilyenről nem írtál, így feltételezem, nem aktuális. Tényleg, teljesen, EGÉSZEN biztos vagy abban, hogy nem próbálkozott még nálad soha senki? Valahogy úgy jön le az írásodból, hogy neked is csak a tízpontos, jóképű, szálkásan izmos (vagy gebe) férfi a valaki, mindenki mást még csak férfiszámba se veszel.


"Egyedül milyen helyeken érdemes megpróbálni ismerkedni?"

Társkeresőn.


"Sajnos a hasonlóan rondának titulált fiúk tapasztalataim szerint nem nagyon járnak el otthonról, vagy még nekik is gyönyörű barátnőre van igényük, nem kötnek kompromisszumot."

Én egy "hasonlóan rondának titulált fiú" vagyok (bár 24 évesen talán a "férfi" jobban hangzana). Eljárok otthonról - a természetbe. Ellenben van annyi önkritikám, hogy ne top nő kelljen. Ettől teljesen függetlenül nincs senkim, nem is volt, és ha így haladunk, nem is lesz. Csak hát míg neked most jött kismillió privát, én még választ se kaptam társkeresőn.

2018. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy nem vagy szép még szexre kellenél.
2018. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!