Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda lány vagyok, hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőzni kép nélkül ugye nem nagyon lehet. Baráti társaságom nincs, mert a lányok kihasználnak, a fiúk pedig még havernak is csak dugható jócsajokat tudnak elképzelni.

Egyedül milyen helyeken érdemes megpróbálni ismerkedni? Sajnos a hasonlóan rondának titulált fiúk tapasztalataim szerint nem nagyon járnak el otthonról, vagy még nekik is gyönyörű barátnőre van igényük, nem kötnek kompromisszumot.


2018. márc. 4. 13:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
70%

De nem értem, ha te rondának gondolod magad, miért akarsz valaki mást a rondaságoddal büntetni?


Nem azért, nekem is volt olyan depresszióm, hogy nem akartam a családommal menni sehova, mert szégyent hozok rájuk, és az utolsó dolog, amit akartam, hogy mást büntessek azzal, hogy létezem.


Te csak nem hiszed magad annyira rondának, ha valaki, akit szeretsz, jutalomnak fogna fel, nem büntetésnek.

2018. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
82%
A Rubint Rékánál rondább vagy?
2018. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%

Keress levelezőpartnert, aztán ha szerencséd van, alakulhat belőle valami.

De tkp. minek akarsz párkapcsolatot? A leírásod alapján hosszabb ideje megvagy nélküle.

2018. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
35%
Iránban.
2018. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteg ruhád van,alig férsz tőle, többszázezer Ft értékű szépészeti szerek, akkor miért nincs pénzed apróbb szépészeti beavatkozásra?


Bárhol tudsz ismerkedni, olyan hely nincs, ahol kifejezetten a csúnya emberek ismerkednek.

Viszont ha nem jársz sehová, nincsenek barátaid, nem regisztrálsz netes társkeresőre, akkor mégis milyen tippet vársz itt tőlünk?


Kivéve ha valaki innen szeretne Veled megismerkedni, mást nem tudok elképzelni.

2018. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
37%
Bárhol, csak normálisnak kellene lenned. Amúgy írnék neked, de mivel én is ronda vagyok, meg alacsony is, válaszra se méltatnál.
2018. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
64%
Írj neki 26-os!
2018. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ma több érdeklődőt szereztél, mint én egész életem során.

Nőknek internet egy kánaán. Nem értem mit lehet panaszkodni. Férfi lennél megértem, de ez így olyan mint amikor milliomos panaszkodik, hogy szegény.

23f

2018. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
76%

Nincs olyan ember a foldon aki mindenkinek tetszene.

Nincs olyan ember a foldon aki valakinek ne tetszene. :)

2018. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Küldj egy képet nekem prívátba! Megmondom számomra ronda e vagy!
2018. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!