Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok így ismerkedni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok így ismerkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve annyira megrázott, hogy szakított velem a barátnőm, hogy eldöntöttem, hogy nem kell kapcsolat, most viszont úgy érzem, hogy szükségem van valakire, aki szeret és akit szeretni tudok. Nem tudok egyedül élni, viszont csalódni sem akarok senkiben.Nem vagyok ronda, az önbizalmam mégsincs a toppon, ezért nehezen tudok ismerkedni lányokkal..Ami még ennél is nagyobb gond, hogy szűz vagyok és úgy érzem, hogy ez az ami igazán gától, hisz a szűz srácokat minden csaj lenézi és bénának tartja.. Próbálkoznák, de amikor arra gondolok,hogy szűz vagyok csak az jut eszembe, hogy semmi értelme, mert úgysincs semmi esélyem..

19F.



2018. febr. 27. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Mit gondolsz? A nem szűz férfiak úgy születtek?

Ne már, hogy itt leragadsz.

Engem is zavart, hogy még nem szexeltem, és most jobban érzem magam, hogy már tudom, hogy milyen, viszont hidd el nekem, hogy az ember hamar beletanul, csak egy olyan emberre van szükséged, akivel szeretitek egymást.

Nem igaz, hogy a lányok lenézik a szűz srácokat. Ez nehogy elhidd már. Sőt... sok lányt még izgat is, hogy ő mutathatja meg neked ezeket a dolgokat.

A szex különben is túl van misztifikálva, majd meglátod te is. Nyugi.

19/L

2018. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

19 évesen miről vagy lemaradva? Semmiről.

Szedd össze az önbizalmadat, ismerkedj bátran, aztán majd lesz, aki elvegye a szüzességed. Gondolom az exed sem azért szakított veled, mert szűz voltál.


22/N

2018. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!