Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda lány vagyok, hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőzni kép nélkül ugye nem nagyon lehet. Baráti társaságom nincs, mert a lányok kihasználnak, a fiúk pedig még havernak is csak dugható jócsajokat tudnak elképzelni.

Egyedül milyen helyeken érdemes megpróbálni ismerkedni? Sajnos a hasonlóan rondának titulált fiúk tapasztalataim szerint nem nagyon járnak el otthonról, vagy még nekik is gyönyörű barátnőre van igényük, nem kötnek kompromisszumot.


2018. márc. 4. 13:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha eljárnál edzeni, formásítanád az alakod, lefogynál(ha kövér vagy), plusz csinos öltözékkel és ápoltsággal még csúnya arccal is minimum átlagos lennél. Szóval ne könyveld el magad rondának, hanem hozd ki magadból a legtöbbet.
2018. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
93%
Csak te gondolod magad annak vagy mások is? Lehet, hogy nem is vagy olyan csúnya, mint gondolod. Ugyan úgy tudsz ismerkedni, mint bárki más attól függetlenül, hogy szép vagy e. Ha nem mersz interneten, akkor ismerkedj élőben, ezt bárhol megteheted.
2018. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondjam,hogy még a legrondább, legkövérebb ismerőseimet is elvették feleségül.
2018. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen az önértékelésed, meg a hozzáállásod, akkor sehogy sajna, tényleg sehol... Kellene egy csipetnyi pozitív hozzáállás meg önbizalom, tudom 22-es csapdája, de ki kellene lépned ebből és csak rajtad múlik a dolog, hidd el!


Mi az ami miatt nagyon rondának tartod magadat? Csak kíváncsi lennék rá!

2018. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy az vagy?
2018. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
Ma a ronda arc + tökéletes alak kombó a menő, az alakkal meg lehet mit kezdeni.
2018. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
24%
Én lányként azt mondom neked, hogy ha nem sminkeled magad akkor kezd el. Én sem vagyok szép viszont ha feldobok egy minimális sminket magamra akkor máris jobban érzem magam :)
2018. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Miért kell rögtön azt gondolni, hogy igénytelen trampli vagyok? 😔 Nem tudom, hány százezer forint értékben sorakoznak a polcomon a smink-, haj-, és bőrápolási termékek. 12 éves korom óta sminkelek és foglalkozom ennyit a külsőmmel. A szekrényemben alig férnek el a divatos ruhák.

Futni járok, jógáztam, mostanában pedig pilatesezek otthon. 163 centihez 50 kiló vagyok, az annyira talán nem sok. Edzőterembe nem is mernék elmenni, körberöhögnének.

Plasztikai műtétre nincs pénzem egyelőre, azon kívül pedig mindent megpróbáltam, de semmi nem használ.

2018. márc. 4. 13:41
 9/35 A kérdező kommentje:
Ismerkedési tippek érdekelnének, többet nem tudok tenni azért, hogy kevésbé legyek undorító. Olyat kereseknék, aki elfogad így.
2018. márc. 4. 13:42
 10/35 anonim ***** válasza:
60%

Mutass egy (nem effektezet/beálított és agyonsminkelt) képet, megmondom, hogy valóban olyan lány vagy akitől semmit nem akarnék testiségen kívül vagy csak bemeséled magadnak a dolgot.

Mert ez így nem más mint random emberektől, látatlanban kapott közhelymontázs.

2018. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!