Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet fiúkkal ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fiúkkal ismerkedni? Egyetemen kívül? 21/L

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt is. :) Viccen kívül van normális - legalábbis magamból kiindulva. De amúgy mondjuk koncertek, viszont átnyálazhatod a többi ezernyi ilyen kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hol+ismerke..

2018. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt, velem. :)


21/F

2018. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt. Időnként találkozom értelmes emberekkel, lehet, Te is az vagy, én is az lennék számodra. Belehalni nem fogunk. :D


26F

2018. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkr megspékelem tapasztalattal a válaszolókat. Itt, akár velem is. 30F
2018. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már biztos kaptál egy tucat privátot is. :) Elég cink amikor a pasik itt kínálgatják magukat. :D


25/F

2018. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fiúkkal ismerkedni egyetemen kívül? Most vicces akartál lenni?

Hol NEM lehet?

2018. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gábor19... ***** válasza:
Konditerem:) teli van "izmos jópasikkal"
2018. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Látom betaláltak az itteniek téged. Én írok pár dolgot, hogy legyen használható válaszod:

- könyvtár/könyvesbolt

- interneten társkereső

- szórakozóhelyek

- barátnőkkel is beszélgethetsz hátha ismrernek szingli pasit.


Kíváncsi vagyok melyik egyetemre jársz, úgy könnyebb lenne helyspecifikus választ is adni akár. Nyugi, nem ismerkedni szeretnék, nekem van egy gyönyörű barátnőm :)


25/F

2018. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 mert ezeket a tippeket magától nem találta volna ki mi?! De végül is hülye kérdésre hülye válasz, meg tudom érteni...
2018. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én visszafogott, csöndes lány voltam mindig. Nekem pl. nem jött be az internetes ismerkedés, mert amikor randira került a sor az valahogy olyan kínosra sikeredett több alkalommal is.

Részemről a szórakozóhelyen való ismerkedés ment a legkönnyebben, mert ott elég volt csak leülnöm egy sarokba, és mindig odaült valaki beszélgetni, meghívni egy italra stb. Ha tetszett, akkor egy fél óra múlva hagytam magam rávenni, hogy táncoljunk, onnantól meg már ment minden. Ha nem jött be, vagy nem volt szimpatikus, egyszerűen leráztam azzal, hogy kimegyek a mosdóba, később találkozunk. És egy este alatt ezt pl.többször is el lehetett játszani.


De egy barátnőm meg társkeresőn ismerkedett, és neki az volt a taktikája, hogy elkerülje a kínos, hosszú randikat, hogy a munkahelyéhez közel egy kávézóba pont az ebédszünetébe szervezte a találkozókat. Így csak fél órája volt, sietnie kellett vissza dolgozni. Ha nem jött be neki a pasi, legalább gyorsan megszabadult tőle, ha meg igen, akkor a második randit már hétvégére beszélte meg. Ez se rossz ötlet végülis, de én sose próbáltam, mert addigra már megtaláltam a párom egy szórakozóhelyen.

2018. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!