Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemen akkor így is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen akkor így is lehet ismerkedni kapcsolatok, barátok, széles társaság nélkül? Ti mit tapasztaltatok amíg oda jártatok/jártok? (egy elsős egyetemista)

Figyelt kérdés

Megismertem egy 23 éves srácot gólyatáborban, aki már a második szakját kezdi velünk elsősökkel együtt, amúgy normális, jó arc, de ő is visszahúzódóbb, nem a társaság közepe.

Nekem az a legnagyobb bajom, hogy szintén egy idegen városba jöttem a régi barátok nélkül, albérletbe és elég kicsi az ismerősi köröm, úgy kell minden kapcsolatot külön-külön kivájni.


Ő azt mesélte hogy ne szarakodjak érdekbarátságokkal, érdekkapcsolatokkal. Legyen kb 2-4 ember akit barátnak hívok itt az új helyen egy idő után, meg még mellette ismerkedjek online csajokkal. Tinder vagy sima társkeresők, mert azért Magyarország top 5 lakosságú városa ahol vagyunk és ezeken elég sokan vannak. Ő azt mondja sosem jár bulizni, nagyon visszafogott sok ember között, nem társaság közepe, de az utóbbi egy évben kilenc lánnyal szexelt, köztük volt több hónapos szerető is.


Nekem eddig egy barátnőm volt másfél évig régebben, de annak is jó ideje vége már, idén nem voltam lánnyal és elgondolkoztam nagyon a gondolatain. Jó lenne a tanulás mellett az egyetemi éveket nem elvesztegetni, hanem kiélvezni, akár egy szerető lánnyal, akár sokkal. Külsőre sem nézek ki rosszul, lehet inkább ha úgy érzem nem illik hozzám a partiarcoskodás meg hogy legyen ezer ismerősöm, ezzel kellene tényleg próbálkozni?

19/f


2017. szept. 6. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy működött, hogy akihez szóltál, azzal lényegében egyből haverok letettek...
2017. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En lany vagyok es ugyanebben a helyzetben jelenleg, csak nem voltam golyataborban, szoval abszolute tok egyedul vagyok. Majd kialakulnak ezek a dolgok szerintem magatol. Legalabbis es nem tartok az ismerkedessel, anno gimiben is igy alltam, akkor koltoztunk, nulla ismeretseg, aztan ahajnalban vegen meg elrg nepszeru is lettem, ugy gondolom, eletreszolo baratsagokat kotottem. Nem lesz itt semmi baj. Veled sem. Ne gyarts ilyen taktikakat, jon az magatol. Ne jatszd a partiarcot, ha nem vagy az, mert az mindig erzodik, ha nem onmagat adja valaki es csak nevetsegesse valik.
2017. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajnalban nem kell, bocsi (autokorrekt)
2017. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ezer ismerőst nem akarsz, de össze-vissza csajokat megfektetni meg igen. Értem..


Előttem igaza volt annak, aki azt írta teljesen fölösleges ilyen stratégiákat kidolgozni. Meg nevetséges is. Sodródj ilyen téren az árral. Legyél azzal jóba, akivel akarsz, ismerkedj úgy és ott, ahogy jól esik. Lehet ha épp mással ülsz le a táborban beszélgetni az tök mást mondana az életről. tapasztalat, hogy a seniorok, idősebbek szeretik úgy kezelni a gólyákat, mintha azok valami életképtelen kiskutyák lennének ők meg a bölcs mentorok, akik már hű de mennyire tudják, hogyan kell élni az egyetemen az életet. Közben meg a fele még az elsős tárgyait se tudja megcsinálni vagy egy számlát bekérni a tábor szervezés közben. Bocsánat.. Kicsit elkanyarodtam.


Nekem az egyetem alatt lettek normális baráti kapcsolataim és több ember is, akikkel jóba lettem. Akkor ugyan nem volt "hasznom" belőle, később viszont munkahelyen is többször jól jött az egyetem alatt kialakított kapcsolati háló, volt két komolyabb párkapcsolatom is közben. Mindenféle tervezés, taktikázás és hasonlók nélkül.

2017. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!