Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda lány vagyok, hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőzni kép nélkül ugye nem nagyon lehet. Baráti társaságom nincs, mert a lányok kihasználnak, a fiúk pedig még havernak is csak dugható jócsajokat tudnak elképzelni.

Egyedül milyen helyeken érdemes megpróbálni ismerkedni? Sajnos a hasonlóan rondának titulált fiúk tapasztalataim szerint nem nagyon járnak el otthonról, vagy még nekik is gyönyörű barátnőre van igényük, nem kötnek kompromisszumot.


2018. márc. 4. 13:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%
Én írtam neked a sminkelést, de egyaltalán nem gondoltalak tramplinak. Abból indultam ki, hogy egy ügyes sminkkel baromi sokat kehet változtatni az arcodon. Egyébként meg az alapján amiket leírtál magadról biztoa hogy nem is vagyok olyan undorító mint amilyennek te gondolod magad!
2018. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Ahjj Jaguar, honnan lenne akár effektezett beállított agyonsminkelt képem magamról? Állashirdetésre inkább nem is jelentkezem, ha fényképes önéletrajzot kérnek, nemám nekiálljak szelfizni just for fun...

(Mondjuk ezt le kell küzdenem, ha nem csak valami keveset fizető diákmeló lesz a tét, hanem normális állás.)

A te véleményedre amúgy se mernék adni az itteni válaszaid alapján.

2018. márc. 4. 13:49
 13/35 anonim ***** válasza:
44%

#12

Te tudod, akkor további sehová nem vezető nyavalygást és értetlenkedést kívánok.

2018. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tetszik magadon? Arcod? Alakod?
2018. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kérdés vagy kamu, vagy csak a kérdező érzi magát a "világ legcsúnyább" nőjének, és valójában nem az.


Eddig még nem derült ki számomra is is a probléma,hogy annyira, de annyira ronda a kérdező.

Nem szép az arcod?De ez relatív. Ha olyan hibád van amit plasztikai műtéttel lehet korrigálni be kell vállalni.

Manapság már simán ki lehet hozni mindenkiből azt, ami előnyös benne, nézz meg pl. egy műsort, amiben átváltoztatják a jelentkezőt. Rá se lehet ismerni.


Ahogy leírtad magad abból egyértelmű,hogy egy átlagos alkatú, magára adó nő vagy, aki még a mozgásra is szán időt.Más egyébre miért nem, ami változtatni tudna a külsődön?

2018. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
36%
Jaguar nyers, de szerintem őszinte, talán bízhatnál a véleményében.
2018. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
85%
Azért linkelhetnél valami hasonlót,arról hogy nézel ki,így nem tudunk segíteni.
2018. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a kérdező eldöntötte: Ő ronda. Innentől kezdve sosem lehet senkinek meggyőzni az ellenkezőjéről.
2018. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Nem olyanról kell meggyőzni, ami nem igaz. Arra szeretnék választ kapni, hogy így hogyan ismerkedhetnék. Sok ronda embernek van párja (bár annyira ronda lányok, mint én, nem nagyon futkosnak az utcán), valahogy ők is összejöttek.


Plasztikára pedig MÉG nincs pénzem. Ha majd diploma után rendes munkám lesz, első dolgom lesz átszabatni magam.

2018. márc. 4. 14:10
 20/35 anonim ***** válasza:
Küldj már valami képet
2018. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!