Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha túl intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha túl intelligens vagyok egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

(Valószínűleg egyikőtök sem fog tudni érdemben válaszolni, mert nem lesz olyan, aki teljes mélységében megértené a problémámat.)


A helyzet az, hogy hihetetlenül magas az IQ-m. (Előre leszögezném, hogy az én szememben az EQ-val való dobálózás nyilvánvaló hülyeség, ugyanis minden emberi szükséglet, érzelem, és az ezekből fakadó közösségi megnyilvánulás, megfelelő eszközök és készségek birtokában triviális, ugyanígy adott cél és környezet mellett, az ideális viselkedés is közvetlenül adódik.) Szóval az a biológiai struktúra, amit embernek hívunk és ami én is vagyok, az eddigi evolúciója alatt nem szakadt ki eléggé az állatvilágból. Ha esetleg valaki nem jönne rá magától, ez azért probléma, mert ugyanakkor az intellektusom évszázadokkal - de talán évezredekkel is - megelőzi a fizikai énemet, így nem elégszem meg azzal a fajfenntartásközpontú, monoton élettel, amivel mindenki más igen. Minimális lenne a frusztrációm, ha rajtam kívül legalább még egy ember - persze a számomra megfelelő biológiai paraméterekkel - látná, hogy mivel küzdök, és hajlandó lenne kielégíteni a viszamaradott állati ösztöneimnek köszönhető vágyaimat. Ugyan, ez - egy ilyen szituáció karakteréből adódóan - kölcsönös segítségnyújtást jelent, valamint mindenkinek vannak hasonló részcéljai az életben, álszent és önző módon, képmutató magatartás nélkül senki sem hajlandó ilyen kapcsolatot létesíteni velem. Tovább nehezíti a helyzetemet, hogy az intelligenciámnak köszönhetően olyan egyedi, rendszerező szemlélettel tekintek a világra, amin keresztül taszítóan unalmas más emberek társaságát keresni és "élvezni"...


(Igen a kasztrálásra gondoltam már, de nyilván nem határozom el magam mellette, amíg nincs jobb mód saját magam reprodukálására, mint a hagyományos.)


r/iamverysmart



#Rick and Morty #niceguys #iamverysmart #respekwahmen
2018. márc. 1. 21:12
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
91%

Fordítás:


"hajlandó lenne kielégíteni a viszamaradott állati ösztöneimnek köszönhető vágyaimat. " = "dugni akarok"


" persze a számomra megfelelő biológiai paraméterekkel " = "nézzen ki jól"


"olyan egyedi, rendszerező szemlélettel tekintek a világra, amin keresztül taszítóan unalmas más emberek társaságát keresni és élvezni..." = "nyűg nekem a párkapcsolat"


--------------------/


Ahogy már javasolták, a prosti való neked.


A reprodukációs igényedre meg azt tudom javasolni, hogy legyél spermadonor, akkor esélyes, hogy valaki valahol megszüli és felneveli a te kiemelkedő génállományú gyerekedet.

A leírás alapján amúgy sem tűnsz olyannak, aki kisgyerekek társaságára vágyik, és ha találsz is hasonlóan intelligens, teljesen érzelemmentes nőt, valószinűleg ő sem akar majd babázni. Szóval a "hagyományos" reprodukció így is úgy is problémás lesz.


Amúgy ha a szuper intelligenciáddal majd nem csak "létezel", hanem fel is mutatsz valamit, mint Einstein, vagy Hawking, akkor simán találhatsz olyan nőt, aki annyira tisztel téged, hogy a ház másik felében csendesen neveli a gyerekeidet, füttyentésre ugrik, amúgy lábujjhegyen oson el a dolgozószobád előtt és a világért sem zavarna a fontos munkádban a jelenlétével.

2018. márc. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Imádom :D
2018. márc. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

19: Mi köze ennek az anyanyelvünkhöz? It's immoral in English. Istenem, hogy játssza itt mindenki az agyát.


Kérdező tudom, ne dobálózzak EQ-val, de muszáj lesz. Hiába tudsz matematikai problémákat átlátni, ha amúgy egy üres, értéktelen ember vagy, ez egy fogyatékosság, nem előny. Nem intelligens vagy egy párkapcsolathoz, hanem fogyatékos. Neked csak prosti való, barátnő semmiképpen. Mondjuk nem is bírná senki a közeledben sokáig, még akkor sem, ha 150 az intelligencia hányadosa.

Várj, egyáltalán tudod te értelmezni a földhözragadt válaszomat vagy tűzdeljem tele idegen szavakkal és írjam körül, hogy te is felfogd?

2018. márc. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi köze az intelligenciádhoz, szimplán autista vagy.
2018. márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Az anyámot! :)
2018. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

19#,22# Nem felvetés volt(a nyelvtanos megjegyzésem), hanem kritika feléd.

A teszt ami a neten kitölthető irányadó csupán. Szerintem a legtöbben jobb eredménnyel írják, mint a valódi Mensa tesztet. Pontosabban én így tapasztaltam.

Ha már írok megkérdezem, akcentusod is van már attól, hogy olvastál angolul könyveket?(Ez szintén kritika, nem kérdés felvetés)

2018. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

33: [link]

létezik ez a szó is :) Es igen, tudom az is mit jelent, de talán így utólag tudat alatt jól is sikerült, mert direkt túlozni szerettem volna, hisz az unmorális jelentése a moralitás határain kívül helyezkedik el (pl. természeti katasztrófa), így erősítve a mondanivalómat. (vannak a szememben olyan emberek akiket sajnos le tudok degradálni arra a szintre :D )


36: Köszi!

Olyan helyen dolgozom ahol belga a megbízó és soxor jönnek az UK branchből is látogatók, hogy a helyet bejárják. Illetve vannak az USA branchből is ritkán akik jönnek. (vagy 3rd party partnerek, ugye). Nem is oly rég egy vegyes társaság volt és fogadtam kollégával, hogy poénból megpróbálom brit meg amcsi akcentust is, elvileg sikerült. Kicsit dadogott az eleje, de sikerült :D (Aztán persze ne legyen nagyon az ember offenzív, maradtam a "kelet EU" ahogy mondom, ejtemnél :D)

2018. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Hiába a nagy IQ, ha nincs benned szeretet!

Kicsit tedd át a személyiséged központját lefelé, ne légy olyan fejnehéz ember. Szeress, és nevess sokat, sokakat! Hidd el, jobban fogod érezni magad a bőrödben, és talán úgy más is akad majd a botodra, nem csak egy prostituált.

2018. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Attól nem lesz nagy az IQ-d, hogy körmondatokban fogalmazol.

Az igazán intelligens ember tud úgy fogalmazni, hogy a általánost végzett Erzsike néni is megértse.

2018. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Mák tortát baracklekvárral. Te troll XD
2018. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!