Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha túl intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha túl intelligens vagyok egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

(Valószínűleg egyikőtök sem fog tudni érdemben válaszolni, mert nem lesz olyan, aki teljes mélységében megértené a problémámat.)


A helyzet az, hogy hihetetlenül magas az IQ-m. (Előre leszögezném, hogy az én szememben az EQ-val való dobálózás nyilvánvaló hülyeség, ugyanis minden emberi szükséglet, érzelem, és az ezekből fakadó közösségi megnyilvánulás, megfelelő eszközök és készségek birtokában triviális, ugyanígy adott cél és környezet mellett, az ideális viselkedés is közvetlenül adódik.) Szóval az a biológiai struktúra, amit embernek hívunk és ami én is vagyok, az eddigi evolúciója alatt nem szakadt ki eléggé az állatvilágból. Ha esetleg valaki nem jönne rá magától, ez azért probléma, mert ugyanakkor az intellektusom évszázadokkal - de talán évezredekkel is - megelőzi a fizikai énemet, így nem elégszem meg azzal a fajfenntartásközpontú, monoton élettel, amivel mindenki más igen. Minimális lenne a frusztrációm, ha rajtam kívül legalább még egy ember - persze a számomra megfelelő biológiai paraméterekkel - látná, hogy mivel küzdök, és hajlandó lenne kielégíteni a viszamaradott állati ösztöneimnek köszönhető vágyaimat. Ugyan, ez - egy ilyen szituáció karakteréből adódóan - kölcsönös segítségnyújtást jelent, valamint mindenkinek vannak hasonló részcéljai az életben, álszent és önző módon, képmutató magatartás nélkül senki sem hajlandó ilyen kapcsolatot létesíteni velem. Tovább nehezíti a helyzetemet, hogy az intelligenciámnak köszönhetően olyan egyedi, rendszerező szemlélettel tekintek a világra, amin keresztül taszítóan unalmas más emberek társaságát keresni és "élvezni"...


(Igen a kasztrálásra gondoltam már, de nyilván nem határozom el magam mellette, amíg nincs jobb mód saját magam reprodukálására, mint a hagyományos.)


r/iamverysmart



#Rick and Morty #niceguys #iamverysmart #respekwahmen
2018. márc. 1. 21:12
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%
Minek reprodukálni?
2018. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Már Magyarországon is vannak spermabankok.

[link]


Ezek alapján a kasztrálásnak nincs akadálya. Örülök, hogy segíthettem.

2018. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
83%
Szijjvásbuktat csinájj! o.O
2018. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%

/didnotreadlol

Amúgy elolvastam de bárkinek ilyet toksz folyamatosan, az megőrül. Hiába vagy szörnyen okos. Találj fel valamit, vagy ilyesmi és keresgélj ezekben a körökben párt.

2018. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
74%

Kisult az agyam :O


Tul inteligens vagy...

Ajanlom szabolcs megyet a cigany sort.

Kell egy kis visszafejlodes. Mert igy....amugy ez komoly.

Ha tul okos az ember, valahogy az erzelmi funkcioi, az erzesei a hatterbe kerulnek es a nagy lexikalis tudasnak koszonhetoen beallitja az erzeseit lenyomtatott betukre, szabalykent, sorba rendezve, hogy ez es ez, ebbol a dolgbol szarmazik.


Szoval...hallgasd BULI BULI BULI..szombat este...Monika show, ohh Gyozike show, na az visszafejleszt.

2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
88%
Járj prostihoz!
2018. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van nőben is ilyen. Én nem ilyen vagyok mint te, de én is nehezen ismerkedek. Számomra a legtöbb ember tucat és olyan egyszerű hogy nagyon ritkán akadok magamfajtára.
2018. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva. Már a kérdésnél kiégtem...
2018. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim válasza:
78%

Túl intelligens vagy, de azért akad néhány helyesírási- és érvelési hiba az írott kis regényedbe.

De nem baj, szép trollkodás volt, csak sajnos nem vettél néhány alapvető dolgot figyelembe.

Na majd legközelebb. Hibáiból tanul az ember.

2018. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy rendkívül igényes trollkodás volt, ritkán olvasok ilyen jót. Gratulálok! :)
2018. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!