Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha túl intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha túl intelligens vagyok egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

(Valószínűleg egyikőtök sem fog tudni érdemben válaszolni, mert nem lesz olyan, aki teljes mélységében megértené a problémámat.)


A helyzet az, hogy hihetetlenül magas az IQ-m. (Előre leszögezném, hogy az én szememben az EQ-val való dobálózás nyilvánvaló hülyeség, ugyanis minden emberi szükséglet, érzelem, és az ezekből fakadó közösségi megnyilvánulás, megfelelő eszközök és készségek birtokában triviális, ugyanígy adott cél és környezet mellett, az ideális viselkedés is közvetlenül adódik.) Szóval az a biológiai struktúra, amit embernek hívunk és ami én is vagyok, az eddigi evolúciója alatt nem szakadt ki eléggé az állatvilágból. Ha esetleg valaki nem jönne rá magától, ez azért probléma, mert ugyanakkor az intellektusom évszázadokkal - de talán évezredekkel is - megelőzi a fizikai énemet, így nem elégszem meg azzal a fajfenntartásközpontú, monoton élettel, amivel mindenki más igen. Minimális lenne a frusztrációm, ha rajtam kívül legalább még egy ember - persze a számomra megfelelő biológiai paraméterekkel - látná, hogy mivel küzdök, és hajlandó lenne kielégíteni a viszamaradott állati ösztöneimnek köszönhető vágyaimat. Ugyan, ez - egy ilyen szituáció karakteréből adódóan - kölcsönös segítségnyújtást jelent, valamint mindenkinek vannak hasonló részcéljai az életben, álszent és önző módon, képmutató magatartás nélkül senki sem hajlandó ilyen kapcsolatot létesíteni velem. Tovább nehezíti a helyzetemet, hogy az intelligenciámnak köszönhetően olyan egyedi, rendszerező szemlélettel tekintek a világra, amin keresztül taszítóan unalmas más emberek társaságát keresni és "élvezni"...


(Igen a kasztrálásra gondoltam már, de nyilván nem határozom el magam mellette, amíg nincs jobb mód saját magam reprodukálására, mint a hagyományos.)


r/iamverysmart



#Rick and Morty #niceguys #iamverysmart #respekwahmen
2018. márc. 1. 21:12
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
77%

I think I‘m very smart... te tipikusan az vagy aki, azt hiszi, hogy kuuuuuuuva okos, azert, mert fellengzök körmondatokban fogalmaz.

En ismerek par elkepesztöen okos embert ( es elfogadom, hogy bar en is jol kepzett es intelligens vagyok, ök messze felettem allnak) mindegyikkükel lehet elvezetesen beszelgetni, jo a humoruk es kepesek a normalis parkapcsolatra.

Nem azert nem megy a parkapcsolat mert annyival a többiek felett allsz, hanem mert azt hiszed magadrol, hogy szuperintelligens vagy.

Ne bantodj meg, en vallom, hogy az intelligencia szexi ( Uristen de meg milyen szexi!!) De magadat mindenki föle helyzni arrogans. Es az pedig taszito.

2018. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
66%
Vagy csinálj beb.aszós lájvot! Arra jönnek a csajok. :0
2018. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi, valaki fordítsa le, mert nem értem, mit akar.
2018. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
...én sem értem. Leegyszerűsítve?
2018. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
64%

"Minimális lenne a frusztrációm, ha rajtam kívül legalább még egy ember - persze a számomra megfelelő biológiai paraméterekkel"


Definiáld a biológiai tényezőket, ezen precízen megfogalmazott paraméterek hiányában sajnos nem tudok addig kielégítően válaszolni :S


btw irigylem a "problémáidat" te Wahmen wannabe :) ;)

btw2 minden (szuper-)intelligens embernek (bocs Wahmen) alapjáraton tartozéka a gőgösség, mint alapvető (hozadéka) emberi tulajdonságok terén? :)

---

Egyébként ha komolyra fordítjuk a szót akkor érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy hiába teperünk a tökéletes, szuper-intelligens jövő felé, technikai és intelligencia terén is lépkedünk előre (?) a darwini lépcsőkön, csak olyan "bagatell" dolgokkal nem törődünk, mint pl.: moralitás és/vagy az érzelmek párhuzamos fejlődése a fent említettek mellett. :)

Számos szociálpszichológiai tanulmány (vagy régebbi beszámolók) igazolja(ák), hogy tök mindegy milyen szinten állunk intelligencia/technikai fejlődés terén, akkor is azok a un-morális primitív ösztönlények vagyunk amik száz (vagy ezer éve) is voltunk. :)


Mindegy is. :]


Ha már fun topic, akkor ez is belefér :D


39F

2018. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
81%

1. Az EQ-ról látványosan fingod sincs

2. Emiatt nem is vagy túl intelligens (intelligens ember tudja, mit hol keressen), csak egy pökhendi nagypofájú

3. Ha trollkodsz, trollkodj minőségien. Ez nem volt az.


4. Legyél roboszexuális, klassz dolog.

2018. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
#15: mélyen egyetértek veled, de az immorális, nem un-morális. :)
2018. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
2018. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
56%

17: Mea culpa! Mostanság többségében nagyobb prioritást élvez nálam az angol nyelvű nyelvezettel "papírra vetett" fejtágító anyagok (népies nevén: okosságok) olvasása, háttérbe szorítva szép anyanyelvünket ezáltal. :(


És tényleg! Amúgy az a vicc, hogy sokáig ágáltam az unszimpatikus ellen is, aztán sógorom apukája aki nyelvész, felhomályosított (xd), hogy a köznyelvbe beivódott már réges-régen és így a használata elfogadásra került az idők folyamán. :) Damn!


Tizenötös voltam obviuszli :)


ui.: fogadjuk el az un-morálist is mááá. :)))

2018. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
91%
Fizess érte, pont neked találták ki ezt a szolgáltatást.
2018. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!