Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tulajdonképpen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tulajdonképpen miért nem vonzódnak a vékony pasikhoz ellentétben a mackósokkal?

Figyelt kérdés

Nincs rajtunk minimális hájréteg sem, letisztult a bőrünk és még fittek is vagyunk (ami a szexben nagyon fontos). A mackós pasikon meg ott lötyög a kocsonyaszerű pocak, jobban is izzadnak a felesleg miatt, nem is annyira fittek, mint mondjuk egy atlétaalkat pl.: [link]

Mégis egy kezemen meg tudnám számolni, hogy 3 hónap alatt hány csajt látok kifejezetten vékony pasival, aki nem magas, mert utóbbi minden szabályt felül szokott írni, annyira vonzó tulajdonság!



2018. febr. 11. 14:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

#18: 168 vagyok és 53-54 kg.

#20: Vagy ha nem hajtanak végre rajtam két életmentő műtétet... Bár jobb lett volna, ha vmi komplikáció lép fel, akkor most nem kellene ezeket a kommenteket olvasnom.

2018. febr. 11. 15:38
 22/31 anonim ***** válasza:

19-esnek amúgy igaza van.

Én vékony vagyok, ugyan magas (183, de magas cipőben járok, tehát inkább 86-89) és amelyik lánnyal volt kapcsolatom, mind életvidám volt, és önbizalommal teli.

Persze el kell fogadni, hogy sok nőnek nem tetszel, de ez van. Nekem sem tetszik sok nő, mégsem rinyálnak rajta :D

Úgyhogy fel a fejjel :D

2018. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%
Nemtudom. Gondolom azért amiért a pasik a tankArankára igen nagy százalékban nem gerjednek. Valami ösztönnek lehet ehhez köze. Olvassgass fajfentartási ösztönről ha ilyeformán megismerni akarod az emberek vonzodásának eredetét fiam.
2018. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Önsajnáltatás és rinyálás level 1000, na ez nem vonzó, hidd el. Szerintem ha leszállnál erről és nem másokat meg a világot hibáztatnád lehetne esélyed. Ami a legtöbb nőt vonzza szerintem az a humor, a jó kiállás és a magabiztosság. Ezek pedig meglehetnek benned úgy is hogy alacsony és vékony vagy. Nem azt mondom hogy ha ezek megvannak akkor garantált a partner, mert az hazugság lenne, de az is hazugság, hogy ha magas vagy, izmos és gazdag akkor garantált a nő. Két nagy nőcsábászt ismerek, aki egyszerre annyi csajnak fújja a szelet amennyinek akarja, egyikőjük sincs 170 centi. Egyikőjük mondjuk izmosabb, de kb annyira mint amilyent te szálkásnak tituláltál, szóval nem nagyon a másik meg még vékonyabb, na én rá mondanám hogy szálkás, nem azokra akiket küldtél. Kb ilyen [link] Azért vannak odáig értük a lányok, mert sármosak. Viccesek, magabiztosak, értelmesek. Egyszer nem hallottam őket panaszkodni azon hogy jajj miért nem vagyok magasabb.

Nekem alapvetően ha lehet azt mondani a tényleg nagyon vékony, alig izmos fiúk szokták felkelteni a figyelmem (még annál is vékonyabb mint amit linkeltem, de az is vonzó még), barátom is csak ilyen volt, de tetszett már kb 160 centis vékony, 180+ centis vékony és 180+ centis mackós fiú is, mert valami megfogott bennük, olyan dolgok amik csak hosszas beszélgetés után derültek ki. Gondolom nem fogod meggondolni magad a válaszom miatt, vagy akárki válasza miatt, de azért hátha. Nem kell szenvedésben leélni az életed, csakis magadnak csinálod.

2018. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

168/53-54 és hány éves vagy? Én láttam már ilyen paraméterekkel olyan férfias, magabiztos pasit hogy kezdtem rosszul érezni magam a közelében hogy mit ki tud hozni magából. Egy pasi nem csak magasságból és kilókból áll. Ezer más dolog van amitől férfias. De amúgy kezdted is sorolni...

Sokaknak bejön az ilyen pasi.

2018. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én bevallom, nekem sem jön be a képen látható testalkat. De pl volt szexuális kapcsolatom ilyen alkatú pasival... (170 cm körül volt, és szerintem a 60 kg-ot nem érte el.)

A másik, pl unokanővéremnek a férje is ilyen alkatú, szintén veled egymagas. Ez a 2.házassága + nem tudná megmondani, hány nővel volt...

Fejre se néz ki jól. De valamit mégis esznek rajta a nők...

2018. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
2018. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
OMG Hát mennyi 150 cm-es nő van szerinted???Hány éves vagy amúgy?
2018. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem érem el a 180 cm-t és - szerintem sajnos - vékony testalkatú vagyok. De nincs problémám azzal, hogy nőt találjak. Biztosan van bennem valami, ami megfogja őket! Pl nem mondok olyanokat, hogy csak a kötél marad és nem fordulok annyira magamba, hogy max szánalmat keltsek bennük. Válts szemléletmódot!
2018. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ne rinyálj, én az általad leírt "mackós" kategória vagyok és nem kellek senkinek.

178/87 17f

2018. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!