Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tulajdonképpen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tulajdonképpen miért nem vonzódnak a vékony pasikhoz ellentétben a mackósokkal?

Figyelt kérdés

Nincs rajtunk minimális hájréteg sem, letisztult a bőrünk és még fittek is vagyunk (ami a szexben nagyon fontos). A mackós pasikon meg ott lötyög a kocsonyaszerű pocak, jobban is izzadnak a felesleg miatt, nem is annyira fittek, mint mondjuk egy atlétaalkat pl.: [link]

Mégis egy kezemen meg tudnám számolni, hogy 3 hónap alatt hány csajt látok kifejezetten vékony pasival, aki nem magas, mert utóbbi minden szabályt felül szokott írni, annyira vonzó tulajdonság!



2018. febr. 11. 14:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
annyira uncsi ez a rinyálás. komolyan elhiszed, hogy ezen múlik? hogy már abba ezt a kifogás keresést. valószínűleg egyszerűen gyáva vagy.
2018. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Gál Zoé ***** válasza:
76%
Mert kövérnek érzik magukat mellettük.
2018. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%

Van, akinek bejönnek a vékoyabb pasik.


Amúgy gondolj bele, mire hajtanád a fejed inkább, csontokra, vagy egy szivacs/párnára?

2018. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Hogy ti mindig találtok valamit, amin rinyálni lehet... Kapjátok össze magatokat. Nem az alacsonyság és a vékonyság a hiba a gépezetben.
2018. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%

Nekem bejon a vekony izmos alkat. Aktivan sportoljon es latsszon rajta. Csak legyen 20-on eves es magas.

Ha nekem bejon,akkor nem erdekel,h a tobbi nonek nem trtszett.

N/33

2018. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Nekem se a vékony, se a dagadt(virágnyelven mackós) férfiak nem tetszenek. Csak az izmosak, de közülük is inkább a szálkásan izmosak, nem a felfújt kétajtós szekrények :D

21L

2018. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"Nekem bejon a vekony izmos alkat. Aktivan sportoljon es latsszon rajta. Csak legyen 20-on eves es magas."


Na ezzel gyakorlatilag leírtál egy teljesen férfias normális alkatot én pedig qrvára nem erre gondoltam.

ad1.: Írtam is, hogy nem magas vékony pasiról van szó, mert az mindig vonzó.

ad2.: Olyan nincs hogy vékony izmos alkat, amire te gondolsz az a SZÁLKÁS alkat, mint pl. ez:

[link]

[link]

ad3.: Olvasd el megint a kérdésemet és nyisd meg a linkben szereplő képet!

Köszi, a haszontalan választ.

2018. febr. 11. 14:45
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Engem peldaul zavarna, ha vekonyabb lenne nalam.Viszont, ha joval magasabb tolem, az nemikepp tudja kompenzalni, de ilyen 170/55 "pasik" nem kellenenek.
2018. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Alacsony is meg vékony is,olyan lehet mint egy gyerek.
2018. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#8, #9: Akkor úgy látom itt már csak a kötél segít.
2018. febr. 11. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!