Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tulajdonképpen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tulajdonképpen miért nem vonzódnak a vékony pasikhoz ellentétben a mackósokkal?

Figyelt kérdés

Nincs rajtunk minimális hájréteg sem, letisztult a bőrünk és még fittek is vagyunk (ami a szexben nagyon fontos). A mackós pasikon meg ott lötyög a kocsonyaszerű pocak, jobban is izzadnak a felesleg miatt, nem is annyira fittek, mint mondjuk egy atlétaalkat pl.: [link]

Mégis egy kezemen meg tudnám számolni, hogy 3 hónap alatt hány csajt látok kifejezetten vékony pasival, aki nem magas, mert utóbbi minden szabályt felül szokott írni, annyira vonzó tulajdonság!



2018. febr. 11. 14:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Mert nekem férfi kell, nem villanyoszlop. Számomra egy vékony, szálkás pasi nem testesíti meg a férfit sokszor.

A mackós testalkat meg nem egyenlő a kövérséggel.

2018. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%
Ne mi ferfiak akarjuk megmondani hogy egy nonek mi jon be szerintem . En voltam mar szalkas , vekony , kozep sulyu , nehez sulyu , most meg megint kozepes a magasagomhoz kepest , hatranya nem volt semelyiknek , az adott no donti mindig el hogy neki mi a taszito vagy mi a vonzo es nem mi ferfiak. En ferfikent tudom csukott szemmel jarok mert azt sem nezem ki talal szimpatikusnak vagy figyel , megnez egyszeruen nem erdekel . Az apro felszines dolgok nem az en vilagom .
2018. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#11 vagyok.


Az a köteles megszólalás undorító volt, ne kérdezz, ha nem fogadod el a véleményeket.

2018. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13: Nem volt undorító csak ez a realitás és objektíve sztem mindenki ezen a véleményen lenne, ha a bőrömbe bújna.
2018. febr. 11. 15:11
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi a problémád?


Alacsony vagy? Keress alacsonyabb lányt. A barátnőm nem egyszer említette, hogy nem olyan praktikus, hogy majdnem 20 centivel magasabb vagyok.

2018. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#15: Az említett két kommentelő nyers, lényegre törő véleménye szembesített az esélyeimmel. Sajnos nincs más megoldás és ezt ők is tudják.
2018. febr. 11. 15:23
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
ahaha. haver, ha nem lehetne nőd akkor sem kellene itt hisztizni. akkor is lehetne kialakítani életet.
2018. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát akkor kösd fel magad, ha ilyen hülye vagy. Két ember véleményére referálsz, de azokéra nem akik meg elugatják, hogy nekik jók a sovány stb. Azt látod amit akarsz. Szerencsétlen. De mielőtt még ugrasz a kis székről a mélységbe áruld már el mennyi az annyi? (cm/kg) A centire 170 et saccolok az egy mágikus gyk- szám magasságra.
2018. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
egyébként a pont ilyen bizonytalan lányokat zavarja ahogy látom a hszekből mint te is vagy. próbálj olyan nőkkel ismerkedni, akik vagányabbak, nem ennyire a szokásoonak akarnak megfelelni.
2018. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Csak magadra vethetsz. Lehet, nagyobbra nőttél volna, ha megeszed a tökfőzeléket, ahogy anyukád kéri! :)
2018. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!