Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony nőnek lehet társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony nőnek lehet társ keresési gondja?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon nehéz hozzá vékony pasit találni, főleg idősebb korosztályból.
2018. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Személyiség kérdése is.
2018. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát ebben az országban, ahol a nők közel felének túlsúly problémái vannak, megmondom őszintén, nem igazán. Egy vékony és fiatal nő már lehet bármilyen csúnya, kapós, egyszerűen kell a férfiaknak.
2018. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Vékony, fiatal nő vagyok és soha nem volt szerencsém a szerelemben.
2018. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Alapesetben nem. De ha introvertált zárkózótt vagy traumatizált esetleg komoyl függősége van vagy a szülei elnyomják akkor természetesen lehet.


De a vékonyság miatt nem, igazán.


Plusz nagyon hamar sportossá fitté válhat egy kis edzéssel meg fehérjeporokkal némi tömegnövelővel (igény szerint).


Nekem speciel tetszenek a vékony lányok de nyilván nem ez a végső döntő.

2018. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon vékony (170/45) barátnőimnek 18-20 évesen még nem volt senkije, mikor nekem, ducinak (170/60) már rég. Az egyiknek az arca nem volt valami szép, a másiknak meg a természete.
2018. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak ha túl válogatós. Több pasinak épp, hogy a vékonyabb nők jönnek be:).
2018. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A vékony nőknek ugyanúgy lehetnek irreális elvárásaik, ugyanúgy hozhatnak (egymás után) rossz döntéseket, ugyanúgy futhatnak elérhetetlen férfiak után. Mitől különböznének a vékony nők ebben a többiekhez képest?
2018. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért vagyok lepontozva?!

Hát nem szép arca meg rossz természete is csak a duci nőknek lehet már?

2018. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehetnek, persze, bár az is igaz, a gondok többségét ő maga okozza magának (pl. hogy túlzottan válogatós). De a "húspiacon" nagyobb előnye van, mint egy tömörgyönyörnek.
2018. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!