Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem magamat öregnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat öregnek társkeresés szempontjából 20 évesen?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm és nem is látok rá megfelelő partnert. Ahol élek, egy kisvárosban ott mindenkit ismerek és nincs olyan lány akivel összejöhetnék. Aki van az vagy foglalt vagy rám sem hederítene. Az egyetemen sem jobb a helyzet, mivel ott akit el tudnék képzelni magamnak, akinél lenne esélyem az meg messze lakik és úgy nem jó, hogy mondjuk nyári szünetben alig találkozunk meg tőlem 100 vagy több kilométerre lakik. Ezen tények tudatában teljesen kilátástalan minden, fogalmam sincs mi lesz így velem a jövőben.

Szerintetek logikus a gondolatmenetem és nekem van igazam vagy csak túlgondolom?



2018. jan. 21. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha így állsz hozzá, sosem lesz senkid. Ha egyetemistaként nem tudsz nőt találni, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2018. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az nem logikus számomra, hogy az egyetemen miért kizáró ok az ismerkedés. 100 km, de gondolom kolis. Hol van még a nyár és ráadásul nem 15 évesek vagytok, hogy ne tudjatok távol lenni a családtól vagy utazni egy kapcsolatért. Ha most összejönnél valakivel, akkor nyárra már több hónapja együtt lennétek és eljutna a kapcsolatotok odáig, hogy megérné 100 km-t utazni a nyáron.
2018. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ui: az, hogy nem megy az ismerkedés hogyan függ össze azzal, hogy öregnek érzed magad?
2018. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Másfél éve vagyok egyetemista eddig még egy lánnyal sem tudtam úgy megismerkedni, hiába tetszik valaki. A fele már lejárt és mégsem sikerült. Szerinted ha most nem jön össze senki akkor ettől könnyebb lehetőségem erre nem lesz?

Kizáró ok a távolság mert abból úgy sem lesz semmi ha nem vagyunk együtt nap mint nap. Tegyük fel, hogy egy hónapba találkozunk egyszer-kétszer néhány napra, amikor együtt tölthetjük az időt. Az mire elég? Annyit utazni, amit egy jól működő párkapcsolat megkövetel nem lehet. Szerintem egy lány sem vonatozna órákat csak ezért, úgy ahogy én sem vonatoznék, és nem is vezetnék annyit.

2018. jan. 21. 12:23
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy függ össze, hogy eddig azt gondoltam, hogy na majd ha nagyobb leszek stb. Most pedig úgy érzem magam mint aki lekésett mindent és nincs is sok alkalma, hogy párt találjon.
2018. jan. 21. 12:24
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kozottunk 330 km volt a tav egyetem alatt. Es megis kb minden hetvegen taliztunk. Ket kulon egyetem..tehat ha te egy egyetemre jarsz vele mar tobbet lehetnel valakivel.

Ez csak kifogas..:)

2018. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A válaszod alapján nem hogy öreg hanem túlontúl fiatal vagy hozzá felfogásban. Már hogy ne lenne elég nyáron egy hónapban pár nap. Aztán úgyis megint kezdődik az egyetem, ha meg vége az egyetemnek és szeretitek egymást, akkor meg úgyis közös életet terveztek és elszakadtok otthonról. Ha szeretsz valakit, hogyne utaznál érte. Az egyetem valóban könnyebb hely ismerkedni, de ha ott nem jön össze még akkor sem veszett ügy. Új munkahely majd, új emberekkel. Vagy kezdj el közösségbe járni sportolni vagy ismerkedj neten. Még roppant fiatal vagy, gondolkodás módban is, hidd el a korral majd ez változik.
2018. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ennyit, csak próbáld meg.
2018. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az távoli, hogy valakivel annyira szeressük egymást, hogy közös életet tervezzünk. Ennyi idős korban erre nincs mit alapozni mert úgyis szakítás lesz belőle néhány hónap alatt mint a kapcsolatok túlnyomó többségének ebben a korban, kár ilyen messzemenően tervezni.

Szerintem pár héttel a vakáció kezdete után vége lenne a kapcsolatnak a távolság miatt. Hallott már mindenki ilyesmiről, a távkapcsolat nem működik.

2018. jan. 21. 12:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pesszimista fax ne is keressen a nok tarsasagat. Jol teszed, eljel egyedul.
2018. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!