Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából egy félénk fiúnak vagy egy csúnya lánynak van nehezebb dolga?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 19:45
 1/7 Missi_Key ***** válasza:
63%
Csúnya lànynak. Mert ök ha kezdeményeznek, körberöhögik öket, ha nem kezdeményeznek, ugy csak szintén csúnya vagy ostoba pasik udvarolnak nekik
2018. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Egy csúnya lányból egy-két óra alatt lehet minimum közepeset varázsolni.
2018. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Ezt nem lehet összehasonlítani.

Félénk férfi vagyok és a nők szerencsére elég kezdeményezők, így nem mondanám nehéznek, annyi, hogy én mosolygok rá és ő szólít meg vagy hív el.

2018. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Egész biztos a csúnya lánynak. Én tizenéves koromban bűnronda voltam,senki se próbálkozott nálam,pedig mindig nyitott és segítőkész voltam másokkal. Ellenben a visszahúzódóbb fiúknak nem volt gondjuk,mindig akadt egy-két lány,akiknek titkon tetszettek. Mások is letudták annyival,hogy különcök,vagy épp ettől lettek menők. Aztán lefogytam,kezdtem valamit a frizurámmal,sminkelek,így egész szép lettem. A férfiak rajonganak értem,de már nagyrészt undorodom tőlük. Csak azért kellek nekik,mert szép vagyok. Hiába volt eddig sok pasim,hiába van most is komoly párkapcsolatom,soha nem leszek szerelmes.

22l

2018. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
A csúnya lánynak. Kivéve ha a félénk fiú csúnya, mert akkor már komolyabban elgondolkodnék. Egy egyszerű félénk fiút vehetünk úgy, hogy látnak benne valamit a lányok, hogy szóra bírják. Míg egy ronda lánynál annyit látnak, hogy ronda. Velünk azért beszélgetni is kell, ha meg akar ismerni az ember. De általában nem akar :D
2018. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy a fiú kinézete. Ha legalább egy kicsit helyes, akkor könnyebb dolga van, ha viszont ugyanolyan csúnya, mint a lány, akkor sokkal rosszabb helyzetben van.
2018. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:

Hehehe..2-es..


Igen. K****asok pénzért lehet.

2018. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!