Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem magamat öregnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat öregnek társkeresés szempontjából 20 évesen?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm és nem is látok rá megfelelő partnert. Ahol élek, egy kisvárosban ott mindenkit ismerek és nincs olyan lány akivel összejöhetnék. Aki van az vagy foglalt vagy rám sem hederítene. Az egyetemen sem jobb a helyzet, mivel ott akit el tudnék képzelni magamnak, akinél lenne esélyem az meg messze lakik és úgy nem jó, hogy mondjuk nyári szünetben alig találkozunk meg tőlem 100 vagy több kilométerre lakik. Ezen tények tudatában teljesen kilátástalan minden, fogalmam sincs mi lesz így velem a jövőben.

Szerintetek logikus a gondolatmenetem és nekem van igazam vagy csak túlgondolom?



2018. jan. 21. 12:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A 10-es megfogalmazta. Innentől kezdve nincs értelme írni neked bármit is.
2018. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Miért nincs?

Nem hiszem el, hogy mindenki rózsaszín álomvilágba él, ahol minden jó és a lehengerlő szerelem mindent kibír meg egymásra találunk és mindhalálig egymás mellett fogunk élni.

Ennyire gyerekesek nem lehettek?! Gondolkodjatok már kicsit reálisan könyörgöm...

30-40 évesen elhiszem, hogy valaki komolyan tervez, de addigra már túl van több ilyen "nagy szerelmen". 20 évesen mindenki tudja, hogy ez csak ideiglenes és lesz jobb mint a másik, csak idő kérdése, hogy mikor.

2018. jan. 21. 13:09
 13/21 anonim ***** válasza:
29%

Egy gyoker is vagy :D

18 evesen jottunk ossze. Most kozos nyaralo, haz, autok, hazassag. Es az egyeb celok...

Ne aggodj. Ekkora balhere csak te vagy.

Ez nem rozsaszin kod..csak nekunk ez hamar meglett h a masikra ratalaltunk.

2018. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Jaajj hagyjuk már... Amiért véletlenül neked besikerült az élet nem biztos, hogy mindenkinek így sikerül, sőt.

Úgy mondod ezt mintha törvényszerű lenne, hogy mindenki az első kis párjával fog együtt élni.

Engem meg te csak ne gyökerezzél meg "faxozzál" le.

A közös nyaraló meg autók ellenére nem vagy több a hozzászólásaid alapján mint egy kis raplis p*csa a gettóból. Ennyit rólad.

Értelmes válaszokat még várok. :)

2018. jan. 21. 13:17
 15/21 anonim ***** válasza:
29%

Ah de beszoltal

Azert kettonk kozul nem en vagyok egyedul es halok is meg egyedul :D

Meg nem is en irigykedek....:D

2018. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De minek keresel egyáltalán társat, ha szerinted úgyis vége lesz? Akkor várjál tényleg 30 éves korodig, mert szerinted csak akkor van értelme komolyan venni valakit, meg tervezni. NA EZÉRT nincs értelme neked írni. Majd ha nagy leszel és alkalmas egy kapcsolatra írj ki kérdést újra.
2018. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nyugtával dicsérd a napot! :)

Irigy pedig végképp nem vagyok rád az értelmi szinted alapján nincs is mire, még ha Ferrarik meg Porschék lennének az autóitok akkor sem.

Feltettem egy kérdést amire elkezdtél itt fröcsögni, meg alaptalanul engem szidni.

2018. jan. 21. 13:26
 18/21 anonim ***** válasza:
Rossz szokasom az ostoba embereket szidni, bocsi :D
2018. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen, ha lenne itt a közelben olyas valaki azzal el tudnám képzelni, de ilyen fiatalon ritka az ilyesmi mert 20 évesen még mindenki gyerek. 30 évesen pedig felnőtt.

Akárhogy is, eddig akivel erről beszéltem mindenki óckodott attól, hogy valakiért utazgatnia kelljen és telefonon tartani a kapcsolatot.

2018. jan. 21. 13:30
 20/21 A kérdező kommentje:
Ebből látszik, hogy te magad vagy kevésbé intelligens. Ha olyan nagy nő lennél akkor nem lógnál naphosszakat a gyakorin és nem olvasgatnál ilyen pitiáner kérdéseket, valamint nem szólogatnál be mindenkinek ilyen gagyi nevekkel, hanem a saját tökéletes életeddel foglalkoznál. Ismerek pár ilyen személyt, nőt és férfit egyaránt és nem hinném, hogy ismerik ezt az oldalt. Részemről ennyi, köszönöm a problémámra szánt idődet :)
2018. jan. 21. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!