Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony nőnek lehet társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony nőnek lehet társ keresési gondja?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogyne. Nekem pont a vékony időszakomban, mikor a legszebbnek hittem magam, nem volt senkim. 170/46 voltam. Most sportos 170/63 vagyok, hát azért elég nagy a különbség... Bár engem nem úgy kell elképzelni vékonyként, hogy karcsú, hanem sem cici, sem popsi...
2018. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de biztos nem a testalkata miatt (hacsak nem olyan vékony, hogy az már orvosi eset, pl. bulimiás). Én nagyon sok kompromisszumot lennék hajlandó kötni egy nagyon vékony lányért. Egyszerűen ez az esetem, mindig is olyanra vágytam.
2018. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"A vékony nőknek ugyanúgy lehetnek irreális elvárásaik, ugyanúgy hozhatnak (egymás után) rossz döntéseket, ugyanúgy futhatnak elérhetetlen férfiak után. Mitől különböznének a vékony nők ebben a többiekhez képest?"


De a kérdés nyilván nem arra vonatkozik, hogy elképzelhető-e, hogy egy amúgy vékony nő előállíthat-e olyan helyzetet, hogy nehézzé tegye magának a párkeresést. Ha ennyire tágan értelmezzük, akkor nyilván igen, mert a vékonysága mellett lehet mondjuk tolószékes. De én nem gondolom, hogy ilyeneket beleértene a kérdező a kérdésbe. Ő arra kíváncsi, hogy a vékonyság, mint adottság lehet-e hátrányos társkeresésnél. Én őszintén szólva nem hiszem.

2018. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vékony, fiatal nő vagyok, sőt még helyes is és jó alakú. Sosem volt szerencsém a szerelemben, mindig csak beértem azzal akinek kellettem, de soha nem kellettem annak aki nekem igazán bejött volna. Reménykedem, hogy még megváltozhat ez és egyszer eljön az én időm is.
2018. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!