Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem és én is azt vettem rajta észre, hogy én is tetszem neki. Szerintetek érdemes lenne folytatnom a beszélgetést?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni. Szóval van egy lány aki tetszik nekem és végül nagy nehezen összeszedtem minden bátorságomat és leültem mellé beszélgetni. Nagyon jól el tudtunk beszélgetni. Amikor másodjára leültem mellé beszélgetni akkor még kérdeztem, hogy hogy van, mi újság és ő csak annyit válaszolt, hogy el vagyok de közben nem is nézett rám és nem is próbáltam meg vele tovább beszélni. Azt szeretném kérdezni, hogy lenne-e értelme tovább folytatnom vele a beszélgetést vagy inkább hanyagoljam?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 8. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem úgy látom, hogy akár minimálisan is érdekelnéd. Szomorú, de igaz.
2017. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!