Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy soha nem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok és még sose volt barátnőm. Ebből kifolyóan sexuális tapasztalatom 0 és kb a többi is. És ahogy látom a mai világban ha nincs vkinek 20cm az esélytelen a nőknél kivéve ha gazdag. Én egy szerény kedves srác vagyok és még helyes is mások elmondása szerint, de a lányok nem nagyon érdeklődnek felém, jeleket se kapok azok nélkül nehéz kezdeményezni. Próbálkoztam korábban de mindig felsültem ami egyoldalú érdeklődés volt vagy szimplán elhajtottak. Az baj ha vágyom a párkapcsolatra? Csak egy szeretettel teljes lányt keresek aki nem csalna fűvel fával. Ahogy én látom erre akkor lenne esély ha gazdag lennék és Bmw-vel járnék. Tudom fiatal vagyok még előttem az élet, de az emberek 99% túl van az elsőn és félek ha elsőre nem tudok teljesíteni az ágyban akkor már esélytelen vagyok bárkinél is. Nagy dilemmával küzdök, mit tegyek, ez a téma már teljesen felemésztett, sokszor ez jár a fejembe. Más is volt már így, lesz jobb is vagy bele kéne törödjek hogy nekem ez jutott és megkell tanulni elfogadni?

2018. febr. 1. 21:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Végülis. xD
2018. febr. 2. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!