Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha soha nem lesz párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem lesz párkapcsolatom, nem is érdemes tovább élnem?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, és még szűz. Randijaim már voltak fiúkkal, de még párkapcsolatom nem. Mivel eddig még senkivel nem jártam, így még le sem feküdtem senkivel, pedig ha legalább valami kapcsolat kialakult volna köztünk, már biztos nem lennék szűz. Tudom ciki, de még az vagyok. Ez is megnehezíti a társkeresést, félek, hogy emiatt elutasítanak. Emellett még Aspergeres is vagyok, ami az autizmus enyhébb fajtája. Nehezen vagy egyáltalán nem tudok emberekkel kapcsolatot kialakítani. Egyedül csak a családom szeret, nincsenek barátaim sem. Már volt úgy elgondolkodtam azon, hogy nincs is értelme tovább élnem.
2017. júl. 14. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Nőként még nem adnám fel. Ha férfi lennél, akkor már beleférne egy öngyilkosság, mert akkor már menthetetlen lenne az életed és garantált lenne az örök magány, akárcsak itt sokaknak.
2017. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltál már, hogy hozzád hasonlókkal próbálkozz? Több mint valószínű, hogy én is aspergeres vagyok, és el tudom képzelni, hogy az őrületbe kergetném az emberek legnagyobb részét már csak azzal is, hogy nem tudom, mikor hogyan kéne viselkednem. Ezzel egy időben szerintem engem is ugyanígy kikészítene egy neurotipikus.


Nyilván felmerül a következő kérdés, hogy hol talál egy ember egy másik aspergerest, főleg úgy, hogy sokan azt sem tudják magukról, hogy megvan-e egyáltalán nekik ez a "betegség"... nem tudom. Ha tudnám, én se lennék már egyedül szerintem. :D

2017. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A problémádat leszámítva elgondolkodtál már azon, hogy miért ilyen az életed? Miért nincs még kapcsolatod?


1. Ne legyél már ennyire pesszimista!! 26 éves vagy, ne viselkedj már úgy, mint egy 90 éves, akit mindjárt elföldelnek!

2. Külsőre adsz magadra? Milyen a külső kisugárzásod? Süt rólad az életvidám boldogság?

3. Milyenek a belső tulajdonságaid?


Oka van annak, hogy még nem volt rendes kapcsolatod!


Foglalkozz önismerettel és találd meg a kérdéseidre a választ! Változz meg!

2017. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért a párkapcsolat az élet értelme?

Nem tehetsz maradandót a világban nélküle?

Nem lehet hivatásod, amiben kiemelkedő vagy?

Nem teremthetsz, alkothatsz?

Nem segíthetsz másoknak?

Nem fogadhatsz örökbe és nevelhetsz fel gyerekeket?

Nem érhetsz el kiemelkedő eredményeket bármely területen?


Csak akkor van értelme az életnek, ha van egy "Józsi", aki a kanapédon ül és néha lefekszik veled?

Ennyi lenne az élet értelme? ÉS nélküle már csak a halál vár?

BIZTOS EZ?

2017. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1: Ez jó volt :DD
2017. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen adok a külsőmre, gondolom ha csúnyának tartottak volna, nem találkoztak volna velem.
2017. júl. 14. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejemben az ilyesmi, de úgy vagyok vele, hogy kínos lenne a sírkövemre azt írni, hogy "öngyilkos lett, mert szingli maradt". Amúgy ha minden kötél szakadna és mondjuk egy kor fölött nem találnék senkit (tehát ha már késő lenne gyerekvállaláshoz is), az tuti, hogy feltenném az életem az utazásra vagy a tudományra (folytatnám doktorival a tanulmányaimat) és szarnék az egészbe, élném az életem. Nem, mintha a szingliség nem lenne a legkedvezőbb állapot az alkotásra és a fejlődésre amúgy is.
2017. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, Kérdező. Nekem sincs párkapcsolatom már egy jó ideje - és akkor mi van? Nem a párkapcsolat az élet értelme, ezt csak a társfüggő akaratgyenge kismókusok képzelik. Simán tudsz boldog és hasznos életet élni mindenféle párkapcsolat nélkül is! Ha nekem sikerül, akkor neked 100% hogy össze fog jönni.
2017. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
48 éves vagyok, és soha nem volt párkapcsolatom,nagyon jól megvagyok egyedül.Már nem is tudnék alkalmazkodni senkihez.
2017. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!