Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborognak azon a férfiak, ha egy nő válogat?

Figyelt kérdés

Semmi közük hozzá, miért választ valaki párt, nem?


Ha magához képest reálisak az elvárásai, akkor teljesen jogos.


Ha meg nem, akkor vagy lesz rá jelentkező, vagy nem. Az is az ő felelősségük, ha a válogatósságuk miatt inkább egyedül maradnak, minthogy lejjebb adják. Ha meg találnak nekik megfelelőt, akkor meg megérte.


Az meg, hogy az illetővel hogy végződik a kapcsolat, úgysem az elvárásokon fog múlni.


Nektek miért fáj az, ha egy nő elvár valamit és vagy az lesz, vagy semmi? Az ő élete. Semmi közötök hozzá. Ennyiből ti is bármit elvárhatnátok, a ti dolgotok, hogy egyedül maradtok, vagy kivártok valameddig és végül mégis találtok megfelelőt.


Mindenki maga dönti el, hogy kit akar maga mellé. Párként vagy barátként. Nem?


2018. febr. 1. 12:14
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
15%

#20-as vagyok megint, azt még hozzátehetjük, hogy ez a válogatósság magyarázatot ad, miért születnek itt ilyen kérdések:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Illetve:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Na, ezért háborognak azon a férfiak, ha egy nő válogat...

2018. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Akkor háboroghatnátok a férfiak igénytelenségén is. Mert számomra az a hajmeresztő, hogy valaki kitalálja, hogy őt tartsák el és lesz az a bolond, aki ezt megteszi. Sőt, sokkal meredekebb dolgokra is lesz jelentkező.
2018. febr. 1. 14:32
 23/44 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem őket választják. Ennyi.

És ezt csak egy olyan világképpel tudják összeegyeztetni és indokolni, ahol a nők és a "kiválasztott férfiak felszínesek.

Számonkérés és irigykedés helyett fejlődniük kellene.

2018. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
29%
Emlékeim szerint inkább a nők vannak felháborodva, ha az urak merészelnek bármilyen igénnyel rendelkezni.
2018. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
24%
Látom megint sikerült egy nő által feltett kérdésre válaszolva darázsfészekbe nyúlnom és a darazsakkal próbáltam meg észérvekkel és tényekkel tárgyalni, akik erre rárepültek a piros kézre. Nem baj, nyomogassatok csak, én tudom, mi az igazság...
2018. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Megoszthatnád velünk is.
2018. febr. 1. 15:34
 27/44 anonim ***** válasza:
43%
Kérlek! Már megosztottam, #20-as, #21-es válasz...
2018. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Továbbra is azt mondom, hogy magatok között is kereshetitek a hunyót. Sok nő nem engedne meg magának annyit, amennyit, ha nem lenne minden igényére egy balek. A férfiak hihetetlenül messzire képesek elmenni a punciért, főleg a pénzesebbek... Nem hiszem, hogy ha valóban csak az a csekély 20% kellene a nőknek, akkor nem vennének vissza. Azért nem vesznek vissza, mert tényleg minden igénynek van kiszolgálója.
2018. febr. 1. 17:25
 29/44 anonim ***** válasza:
31%

Szóval szerinted a megoldás 'a szándékos visszafogása a kielégítetlen igényeink a párkapcsolat kialakítására' lenne? Érdekes meglátás, mintha azt mondanád egy futóversenyen az egyik rajthoz állónak, hogy lassítson le ahhoz, hogy nyerjen.

Valamint. Ha szerinted a nők ilyenek, mint ahogy leírtad, akkor nem nekik kellene változni (kevésbé baleknak nézni a balekokat)?

2018. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Mindkét nemnek kellene változnia. A férfiak nagy részének magasabbra tenni a mércét a nőkkel szemben. De akár magukkal szemben is. Utóbbi a nőkre is vonatkozik. A nőknek meg észre kellene vennie, hogy nem övék a világ. Bár... Mint mondtam, amíg minden igénynek van kiszolgálója, tényleg övék a világ. Elég csak egy kicsit jól kinézni (vagy az sem kell, csak vaginát villantani) és lesz egy barom, aki lehozza a csillagokat.:)
2018. febr. 1. 17:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!