Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erőltessem a találkát, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőltessem a találkát, ha nem érdekel a pasi, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Társkeresőn beszélgetek egy pasival, de netes beszélgetés alapján nem igazán fogott meg. Nem mondom, hogy ellenszenves, csak egyszerűen nem érdekel. :( Szerintetek ettől függetlenül élőben még összejöhet ebből valami? Vagy már mindegy? Nektek mi a tapasztalatotok erről? Nekem nincs sok, azért kérdezem.
2018. jan. 27. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha hasonlóak a céljaitok, vágyaitok, és normális, akkor egy talit szerintem megér. Nincs vesztenivalód, nyerni viszont nyerhetsz.
2018. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Inkább beszélgess egy másik pasival, aztán meg a következővel, amíg valamelyik érdekelni nem kezd!
2018. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg kell ismerni személyesen is!

Kellemesen csalódhatsz, én ezt tapasztaltam. /N

2018. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak, akik bénák a neten, de élőben érdekesek és jól kommunikálnak. Haverom is ilyen. Vannak, akik jók a neten, de élőben balfékek. Megint vannak, akik jól tolják a virtuális térben és élőben ugyanilyenek. Ki tudja melyikbe esik bele, egy próbát megér, mit veszíthetsz? Max. 1-2 órát az életedből.
2018. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem olyannal beszélgetsz, aki érdekel?
2018. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként megfelelő lenne, akkor egy próbát megér.
2018. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem ellenszenves, akkor egy esélyt adhatnál neki, hogy milyen a valóságban.

Írni lehet feltűnően jól és nagyon rosszul is, kicsit olyan ez a netes társkeresés, mintha lekötöznék az ember kezét, és úgy kellene mutogatnia.. Néha teljesen más az elképzelt kép mint a valóság.

2018. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. jan. 27. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokan teljesen mások írásban, mint személyesen. De ha nagyon nem fogott meg én nem erőltetném, addig sem húzzátok a másik idejét és senkinek sem lesznek fölösleges ábrándjai.
2018. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kb 1 hónapja kezdtem el találkozgatni egy pasival. Bár mi nem társkeresőről ismerjük egymást, hanem ismerősök által.

Először egyáltalán nem volt szimpi, külsőleg egyáltalán nem az esetem. Aztán megismertem jobban, és a belső tulajdonságai miatt megkedveltem :)


Szóval 1 esélyt mindenki érdemel.

2018. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!