Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Büfékben, pékségekben dolgozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büfékben, pékségekben dolgozó lányok, mit szólnátok, ha egy pasi munka közben akarna felszedni, esetleg bókolna, vagy laza kérdéseket tenne fel?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
En alapbol elutasitom ezeket a megkereseseket. A munkahelyem a munkahelyem. Oda nem pasizni jarok, nem akarom, hogy ott zaklassanak. Meg van az az aranyszabaly hogy -oda nem szrunk ahonnan eszunk-. Nalam ez tabu, de sok no van, aki nem igy gondolkodik. :)
2018. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Zaklatnak :D besírtam rajtad, elég bolond egy nő vagy ha a bókolás neked zaklatás.
2018. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen munkahelyeken való ismerkedés azért nem kellemes, mert egy dolgozó nem utasíthat el kuncsaftot, csak ha a kuncsaft kifejezetten goromba, zavarja a többi vásárlót, vagy egyenesen veszélyes. Ez így elég sarokba szorítás szagú, de esetleg megadhatod neki a nevedet facebookon, vagy odaadhatod a számodat, mert ha szimpatikus vagy, így is bejelöl, vagy megkeres.
2018. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. En az elso vagyok :) direkt felpontoztalak. Azert, mert pasi letedre nem tudod milyen, mikor akarva akaratlan a pasik nyomulnak, csak azert mert jobban nezel ki, mint egy traktor es a munkad! az, hogy kedves legyel, kulonben mehetsz vissza koldulni a nyugatiba..nem itellek el

azert pontoztalak fel, mert orulok, hogy vannak ilyen tisztaszivu, melyerzesu, boldoglelku emberek, mint te, akik tenyleg azt hiszik nekunk noknek ez imponal, hogy az egyetlen olyan helyen, ahol az oszinte gondolatainktol es erzelmunk kinyilvanitasatol elzarva vagyunk ott probalkoznak.. hala a magassagosnak, hogy meg vannak ilyen ferfiak.


Aki nem erti a tulzas iroi eszkozet, kerem ne pontozzon :)

2018. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyeneket kérdeztem, hogy nem fárad-e el nagyon, meg, hogy hogy érzi magát a melóban stb.
2018. jan. 26. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus, azért nem jó, mert nálunk pl munkaidőben tiltják a cseverészést... Ha meg nem szimpatikus, akkor meg nem tudod elküldeni, mert vevő és tűrnöd kell.


Ez a nem fárad el duma nekem annyira prostizós... Hagyjon békén, hagyjon dolgozni, majd ismerkedek ott és akkor, mikor én akarok, ha semmilyen jelzést nem adok, miért kell bepróbálkozni meg cseszegetni? Ennyire szereti valaki, ha elhajtják, vagy mi?

2018. jan. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak azt az egyet próbáld felfogni, hogy te vagy aznap a huszadik, aki fel akarja szedni.

Nem olyan kellemes, amikor a 60 éves bácsi is "diszkréten" odacsúsztatja a telefonszámot, mert szent meggyőződése, hogy azért vagy kedves vele, mert be vagy rá indulva.

Miközben tényleg alap elvárás, hogy mosolygós és kedves legyél a vevőkkel. Akkor is, ha legszívesebben véres péppé vernéd az ostoba perverz fejét.


Ilyenkor neked extra érzékenynek kell a reakciókra, mert a mosoly semmit nem jelent. Ha kérdezel, illik válaszolnia. Ebből nem fogod tudni, ha tényleg tetszel neki, mivel mindenkivel így kell viselkednie.

2018. jan. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt rá példa, de hagyjon engem békén.


A munkahelyemen DOLGOZOK és nem ismerkedek. Ha annyira akar valamit, várjon meg meló után, de ne közben zavarjon, mert pont telibeszarom, mit magyaráz, mikor épp négyen állnak sorban.

2018. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!