Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen macis pasi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen macis pasi vagyok és nem akarom hogy a pénzemért szeressenek akkor azért lehet olyan barátnőm mint Cserpes Laura vagy Lábas Viki, ha normális kedves 31 éves férfi vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Hol próbálkozzak? Társkereső? Buszon villamoson? Bulikon? Tanfolyamokon?


2018. jan. 27. 11:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom fogyjak le, és társai... próbáltam sport diéta, de úgy néz ki gyenge a jellemem mert nem sikerült
2018. jan. 27. 11:15
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, ha jó a dumád. Bulikban manapság szinte csak társaságokon belül lehet becsajozni.

De miért nem teszel érte, hogy ne legyél ennyire macis? :D

2018. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez megint Balázs?
2018. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Mi....Gábor vagyok
2018. jan. 27. 11:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz olyan nőt, akinek bejönnek az ilyen alkatú férfiak (te nem macis vagy, hanem kövér), akkor lesz, ha nem találsz, akkor nem. De ha gyenge a jellemed, az másban is meg fog mutatkozni, tehát azt nem biztos, hogy pozitívumként fogják értékelni még azok sem, akiknek egy ilyen testalkatú férfi tetszik. Van ilyen alkatú kollégám, aki nős (mondjuk a feleségét nem tudom, milyen alkatú, de nem panaszkodik, szóval valószínűleg egymásnak bejönnek).
2018. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
2018. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

mármint milyen barátnöd lehet-e? énekesnö?

édes istenem

2018. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Na, az utolsó által linkelt képen az a pasi kvajól néz ki. Az elsőt bottal se. Ennyit számít a hájasság és a macisság közti különbség.


Ha az erős jellemed nem, a nyomorod és a sok kudarc majd rábír a változtatásra, egy szinten majd elég erős lesz a kín ehhez. Tapasztaltam én is magamon párszor.

2018. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, a két képen a pasi ugyanaz, csak 6 év eltéréssel.
2018. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért

1. Jonah Hillnek szerintem eredendően kiba jó humora lehet, szóval már lehet egy fegyvere a csajoknál,


2. tegyük hozzá, hogy a második képen, ahol férfinak néz ki, nem pedig jóllakott napközisnek szőrrel, mégiscsak jóval vonzóbb. Lehet itt jönni a belső számít marhasággal, sokat dob az emberen, ha nem vágósúlyban lévő disznóhoz hasonlít.

2018. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!