Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet hogy valójában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet hogy valójában a kedves aranyos visszafogott kedves férfiak azért nem kellenek a nőknek mert valójában ez csak egy megjátszott dolog náluk illetve valami lelki baj van velük mert amelyik férfi valóban igen az igenis kelendő a nőknél?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 06:51
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
87%

Vannak férfi ismerőseim, akik reklámozzák magukról, hogy milyen aranyosak, kedvesek, cukimukik... Közülük egynek sincs kapcsolata, vagy ha van is, roppant rövid életű. Életemben nem láttam még embert olyan mocskos stílusban nyilatkozni, mint őket néha....

Engem pl ilyen "kedves aranyos" férfi hívogat pár éve néha, hogy adjam el neki a használt bugyijaimat, ilyen mondta nekem, hogy felpofoz, ilyen verte részegen az otthonom ajtaját, és általában az ilyenektől kaptam meg, hogy büdös r..... vagyok. Roppant kedvesek, igaz?


Másrészt vannak férfi ismerőseim, akik TÉNYLEG kedvesek, rendesek. Sose hallottam, hogy magukra mondtál volna ezeket. Ők mind sikeresek a nőknél, kapcsolatuk, családjuk van.

A párom is kedves, aranyos, udvarias.. sose mondta ezeket magára, és sose volt bunkó megnyilvánulása.


Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy ha képesek 5 percig aránylag kulturált stílusban beszélni egy nővel, akkor már kedvesek és cukik, és ezért cserébe nekik JÁR az ingyendugás...

2018. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Azért az is érdekes, hogy nagyon le lettem pontozva, mert én is mertem őszintén írni, hogy >RÓLAM< mondták, SOSEM mondtam magamról ezeket, én sem tartom százasnak ha valaki E/1-ből nyilatkozik ilyenekről, mert ott már sántít a dolog! :)

4-es voltam :]

2018. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
64%
#40 pont erről a viselkedésről van szó. Ha valaki nem ért egyet veled, már vered magad a földhöz meg hisztizel. Aztán csodálkozol, ha elkerülnek a nők.
2018. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
38%

De jópofa vagy Kérdező, hogy az összes ilyen embert álszent hazugnak állítod be :D végülis démonizálni könnyebb, mint elfogadni, hogy nemcsak "határozott" meg "domináns" bulikirály menőjenőkből áll a férfitársadalom.

Ha annyira igény lenne a normális, tisztességes, intelligens férfiakból, nem a friendzónában meg prostiknál kötnének ki.

#40 látod...mindez az egyenjogúság jegyében :DDD minden szentnek maga felé hajlik a keze ugye... :D

2018. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
70%
Na, csak előbújnak ma itt a kedves, aranyos fiúk! :D Hello, srácok! Welcome!
2018. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
32%
Üdvözlet #45 neked is. A mínuszt vissza is kaptad.
2018. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
80%

Egy kedves, aranyos, cuki férfit olvashattunk, köszönjük, 46-os.


Én egyáltalán nem tartom magam kedvesnek vagy cukinak nő létemre, mert tudom, mennyire telibe tudok szarni néha embereket. Mondjuk nem is játszottam még soha az agyam. Ennek ellenére valahogy szánalmasan gyerekesnek tartom azt, hogy egyesek itt komolyan lepontozással bosszulgatnak.

2018. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Ha annyira igény lenne a normális, tisztességes, intelligens férfiakból, nem a friendzónában meg prostiknál kötnének ki.


És Az nem lehet hogy azért kötnek ki ezek a férfiak mert lehet mégsem normálisak és tisztességesek teljesen, ennyire ismered az összes ilyen férfit?

2018. jan. 26. 14:58
 49/55 anonim ***** válasza:
47%
#47, akkor szerintem neked van itt a legkevesebb szavad, hogy konkrétan süt belőled a magas oktánszámú gyűlölet. Ne sértődj meg, ha ezt kapod vissza ezek után másoktól. A stílus maga az ember, ugye. A mínuszt pedig helyből kaptad ismét.
2018. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
79%

#44

Elmondjam, hogyan hangzik az "érvelésed"?


"Brühühü, én vagyok a kedves, rendes, nagyon jófej srác. Nem verem a nőket meg nem üvöltözök velük, amikor odamegyek hozzájuk, tehát tényleg jófiú vagyok ám. Hogy miii? Hogy visszautasítnaaaaak? Engeeem? Amikor olyan különlegesen jófej vagyok? Ezek a felszínes, hülye libááák? Csak a rohadt bulikirályok meg bunkó alfahímek kellenek nekik! Hülyék a nők! Hülyék és mocskok a férfiak, akinek van barátnőjük! Hülye mindenki! Csak én vagyok a k.rvázó, kedves, empatikus srác... Hát miért nem kellek már egy nőnek sem?! Brühühü!"


Ha ezek után nem látod, mi a baj veled meg a hasonszőrű kis péniszekkel, akkor befizetlek egy önismereti tréningre.

2018. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!