Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet hogy valójában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet hogy valójában a kedves aranyos visszafogott kedves férfiak azért nem kellenek a nőknek mert valójában ez csak egy megjátszott dolog náluk illetve valami lelki baj van velük mert amelyik férfi valóban igen az igenis kelendő a nőknél?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 06:51
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
80%

Ezek szerint aki az ilyen fogalmazási képességekkel rendelkező hölgyektől nem akar semmit, az frusztrált nőgyűlölő görény.


29. Te most miért szóltál bele ebbe, ha nem olvastad el értően az előzményeket?

A frusztrált gonosz magatartás azért bukott ki a srácból, mert visszautasítottam, és KEDVESEN.

Végig ilyen volt lappangva, először csak belül éreztem a nonverbális kommunikációján, de miután igen finoman, figyelve arra, hogy meg ne bántsam, kimondtam, hogy mi nem egymást keressük. Kitört a vulkán!!! Csak úgy fröcskölt a sok frusztrált beszéd belőle!


Ő nem akar tőlem semmit? Te jó ég! Hogy ebből honnan szeded a dominánsságunkat?? Te jó ég! Nálad tényleg elmentek otthonról!

2018. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
32%

#31-es!

Ha te voltál akkor és ott az első, aki visszautasította, akkor az a srác egy bunkó paraszt (alapból is).

Viszont, ha te voltál a 4815162342. lány, aki visszautasította, akkor neked csak szimplán peched volt, hogy nálad szakadt ki belőle mindaz a frusztráció, amiről a #8-as beszél. Fogadd meg, fogadd el.

2018. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
49%
De, pontosan így van ahogy írtad, szóról szóra.
2018. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
84%

32# És ha kicsit jobban elszakad a cérna, és fel is pofozza a lányt, akkor is csak pechje van? Vagy a verbális bántalmazás rendben van?

Nincs olyan, hogy "csak elszakadt a cérna", de egyébként nagyon kedves és udvarias.

Egyébként kapcsolatban is ugyanilyen lenne: egy idő után kirobban, nem tudja uralni az indulatait.

2018. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
91%

De, nagyon jól látod kérdező.


Akiket személyesen ismerek kedves és aranyos, visszahúzódobb férfiakat nem hallottam sem a nőkre sem más férfiakra panaszkodni, találnak egészséges párkapcsolatot.

De soha azt sem hallottam, hogy kedvesként és rendesként reklámoznák magukat.


Mások okdalról pedig akik kedvesként, csendesként és rendesként próbálták eladni magukat KIVÉTEL nélkül (!) mind gusztustalan módon gyűlölködve fröcsögött visszautasítás után.


Egyébként az is árulkodó, higy egy annyira alapvető tulajdonságot, mint a kedvesség és rendesség valamiféle felbecsülhetetlen, nagyon ritka értékként állítanak be, ami csak bennük található meg és ezért már alanyi jogon jár a párkapcsolat.


Teljesen eltorzult önértékelést és világképet tükröz.

2018. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
22%

Azért bőven van külömbség a kettő között. Ne mossuk már össze a "megmondta a magáét"-szituációt és az erőszakot.

Párkapcsolatban is vannak veszekedések, kiabálások, csúnya szavak, de ennél szerencsére jóval ritkább az amikor fizikai tettlegességig fajulnak a dolgok...

2018. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes, valahogy a nők folyton azt kérdezgetik, hogy "ó, hol vannak a kedves, rendes férfiak?"

Hát nem alap-tulajdonság?

2018. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
75%

Párkapcsolatban is vannak veszekedések, kiabálások, csúnya szavak, de ennél szerencsére jóval ritkább az amikor fizikai tettlegességig fajulnak a dolgok...


36. Igen? Nálunk nincsenek, kulturáltan, érvek formájában, normális hangszínen szoktuk megvitatni a minket érintő kérdéseket. Nem szeretnék olyan párkapcsolatban benne maradni, ahol csúnya szavakat mondanak rám, én sem teszek ilyet a partneremmel.

Ne fogadjuk már az ilyen viselkedést el normálisnak.

2018. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
83%
De ez nem emberi viselkedés. Ha a dalai lámának az az egy ember a fülébe üvölt, azt pofozza fel. Nekem azzal a férfival az az első interakcióm. Ne rajtam verje le az addigi életét. Ha velem kiabál a főnököm a melóhelyen, akkor csak peched lesz, ha közel tolnak hozzám a metrón, én meg dühből olyat taszítok rajtad, hogy ülsz egy seggest? Hopp, elszakadt a cérna.
2018. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
54%

Jó, akkor legyen igazatok, a nőknek BÁRMIT lehet, bármit tehetnek mondhatnak, vagy éppen nem mondhatnak, a férfiaknak erre egy rossz szavuk sem lehet, még a szemüket sem forgathatják, sőt legyenek olyanok, mint Atlasz vagy Kal-el (ugye erthető, hogy ezek kitalalt karakterek?) és bírják el, ne roppanjanak össze a súly alatt, meg ha egy bolygót pakolnak a vállukra akkor sem...

Az a bizonyos cérna elszakadás is csak nőknek megengedett, férfiaknak TILOS!

2018. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!