Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet hogy valójában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet hogy valójában a kedves aranyos visszafogott kedves férfiak azért nem kellenek a nőknek mert valójában ez csak egy megjátszott dolog náluk illetve valami lelki baj van velük mert amelyik férfi valóban igen az igenis kelendő a nőknél?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 06:51
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
# ilyen
2018. jan. 26. 06:51
 2/55 anonim ***** válasza:
92%
De igen. A párom visszafogott, kedves férfi, és semmi köze azokhoz, akik előtte próbálkoztak nálam, és ezt állították magukról, hogy ilyenek (frusztrált kis görény volt legbelül mind).
2018. jan. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
4%
Van ilyen is persze, de lehet, hogy egyszerűen önbizalomhiányos és/vagy félénk.
2018. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
59%

A kedves, aranyosat már kis koromban is megkaptam többször, viszont visszafogott sosem voltam :D Sosem játszottam meg, nekem ez esik jól és ezért is viselkedek így. Lehet ez sokaknak hihetetlen, de van ilyen. Lelki baja valamilyen szinten, meg mindenkinek van, ahogy nekem is, csak ez nem mindegy milyen mértékben van jelen és hogy kezeled/dolgozod le/fel :))


Szerintem. :)

2018. jan. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Igen, mert itt nagyon sokan állítják azt hogy hogy az ilyen férfiak max barátzonába kerülnek, de szerintem max azok az ilyen férfiak kerülnek oda akikkel valami bibi van pl amit az egyes mond frusztráltak...

Én is ilyen pasi vagyok és mindig volt barátnőm.

2018. jan. 26. 07:05
 6/55 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem aki ezt állítja magáról mint alapvető személyiségvonást, attól kell futni. Ezek alap dolgok, ott bűzlik valami, akinél ezek nem számítanak annyira alapnak, hogy nem is hangsúlyozza...


Sok férfit ismerek, aki kedves, aranyos, visszafogott, tudja is magáról legtöbbjük (páran meg szerénykednek is :D), de szerintem soha nem fordult meg a fejükben, hogy ezzel akarták magukat eladni.

2018. jan. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
92%

Jól látod. Én is tapasztaltam a frusztrált, szidalmazó, nőgyűlölő görény típust. És mai napig nem érti, hogy miért nincs barátnője. Két kedves szót képtelen volt személyes módon elmondani ismerkedés közben, és nem érti..


Kedves és aranyos..


Pontozzatok le. Igaziból az ő problémája ez, nekem már van barátom!


De igen, jól látod kérdező. Ja, és a barátom se egy harsány, nagyszájú valaki, de nem írta magáról és nem is mondta, hogy ő biza kedves és aranyos, csak, hogy szeret gitározni, szereti a háborús filmeket és Amerikát. Ott a pont!

2018. jan. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
48%

Tehát az a férfi, aki kedvesen és illedelmesen közeledik egy nőhöz, ám a visszautasítást nem viseli jól, az automatikusan egy tetű?

Elárulok egy titkot:

Az emberek türelme véges. Az, hogy egy magát "rendes férfinak" valló valaki a visszautasítások után kifakad magából és elkezdi szapulni a nőket általában rengeteg sikertelen próbálkozás eredménye. Gondolom mindenki volt már olyan szituációban, ahol újra és újra elbukott egy cél elérése közben, ebből pedig egyenesen következik az, hogy egyre frusztráltabb és türelmetlenebb lesz az ember. Mármost az, hogy egy férfi a sokadig elutasítás után már hajlamos kibillenni a lelki egyensúlyából semmiben sem különbözik attól, mint amikor egy autó sokadik indításra se indul be és a sofőrje elkezdi ütni a kormány dühében, dacára annak, hogy a csávó alapvetően egy türelmes és kedves ember.

Azt állítani, hogy valaki azért rossz ember, mert véges a türelme álszent és ostoba dolog, mert ugyanezen logika mentén mindenki az, mert nincs a világon olyan dolog, ami ne lenne képes kimeríteni valaki türelmét.

Félreértés ne essék, én nem védeni akarom azokat a tahó férfiakat, akik elküldik a nőket az anyjukba a visszautasítás után, pusztán szeretném megértetni, hogy mi is az a folyamat, ami végül ide vezet. Ha valami sokszor nem sikerül, akkor a sikertelenség tárgyával szemben fel fog épülni egy alapvető ellenszenv és ez így van minden egyes ember esetében, szóval senki ne játssza a szentet, mert biztos van olyan dolog az életében, ami őt is kizökkentette már a türelméből.

Az autós példára visszatérve: csak addig haragszik valaki az autójára, amíg az el nem indul, de amint beindul a motor, a sikerélmény hatására megszűnik a harag és onnantól kezdve megint pozitív kapcsolat lesz az autó és a sofőr mögött. A szóban forgó férfiaknál ez a sikerélmény soha nem adatott meg, éppen ezért viselkednek úgy ahogy és ismét csak kihangsúlyoznám, hogy nem védeni akarom ezt az alpári viselkedést (mert valaki úgyis felhozná ezt, ebben biztos vagyok), csupán az ok-okozati viszonyt próbálom felvázolni aközött, hogy mi tesz egy alapvetően rendes férfit $eggfejjé.

2018. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
94%

" Gondolom mindenki volt már olyan szituációban, ahol újra és újra elbukott egy cél elérése közben"


Ja, csak én egymillió forintot buktam egy ilyen húzásomon és még le is orroltak, hogy minek kellett rám vesztegetni az időt. Összeszorított ajkakkal biccentettem és kibaktattam az épület elé, ott bőgtem el magam. Mondom, csak mondom, hogy esetleg véletlen tanulhatnátok társadalmi normákat. Ha két ember nem egymást keresi, az nem egyik és nem a másik hibája. Aki ezen elkezd puffogni meg hisztizni a másiknak, magát járatja le, de csúnyán.

2018. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

8. Úr isten.....pontosan ez az amiről beszélek, szó sincs itt kedves aranyosságról.....

Én is csomó visszautasítást kaptam, mert ez egy természetes dolog hogy nem egymást keressünk. Attól még azzal a lánnyal aki visszautasított kedves voltam, mert empátiám van és megértettem hogy nem engem keres....Azt hiszem tudom már miért vagyok sikeres a nőknél....ja és nem vagyok helyes..

2018. jan. 26. 08:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!