Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet hogy valójában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet hogy valójában a kedves aranyos visszafogott kedves férfiak azért nem kellenek a nőknek mert valójában ez csak egy megjátszott dolog náluk illetve valami lelki baj van velük mert amelyik férfi valóban igen az igenis kelendő a nőknél?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 06:51
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
92%

8.-as. Elolvastam, amit írtál, és fel is fogtam. A viselkedés létjogosultságával azonban nem értek egyet. Elvileg férfiak vagytok. A férfi miről ismerszik meg? Bírja a terhelést.

Itt leveleztem egy férfival, akinek 6-8 ?? (nem emlékszem pontosan) éve nem volt barátnője, mert a fotója nem tetszett a nőknek a társkeresőn, kutyát nem érdekelt, élőben sem volt olyan kisugárzása, hogy felkeltse a nők figyelmét. A nyomait nem láttam rajta ennek a frusztrált, másokat szidalmazó viselkedésnek, uralta a saját problémáját, intelligens ÉS KEDVES volt. Lehet ezt így is.

Akinek nem megy így, annak igenis feladat ez saját magán, és hidd el, át fogja élni a sikert, ahogy az előző embernek is lett barátnője. Hidd el, hogy a nők ezt a fajta frusztráltságot messziről kiszagolják, jó az orruk hozzá, és pontosan ez az, ami miatt az illető nem kell senkinek. Mielőtt a jelenlegi barátommal összejöttem, én is pontosan e mentén a kérdés mentén kellett, hogy döntsek két férfi visszautasításáról. Rájöttem, hogy kevés vagyok én ahhoz, hogy ezt a frusztráltságot felszámoljam néhány randival. Nem mertem komolyabbat bevállalni velük.

2018. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Pontosan a frusztráltság attól függetlenül hogy miből fakad és mi az oka, nem fér össze a kedvességgel. Tehát aki frusztrált az nem kedves
2018. jan. 26. 08:29
 13/55 anonim ***** válasza:
9%

A nőknek igazából egyetlen dolog kell: a MAGABIZTOS férfi. Olyan, aki ellenőrzés alatt tart minden helyzetet.

Aztán ebből már következik az, hogy van biztos pénzkeresete, lakhatása, vagyona, és el tud tartani még néhány másik embert is.

Ezen kívül kezelni is tudja az embereket, van elegendő türelme is, stb.

Tulajdonképpen a jó tulajdonságok legalább háromnegyedét birtokolja.


Csak az az érdekes, hogy még a legutolsó senki kis nő, akinek semmiféle pozitív tulajdonsága nincs, is őrá vágyik, és ha csak egy lehetősége is van, akkor bizony nem adja alább.

2018. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
13. Szerintem egy kedves aranyos visszafogott férfi a 25 év feletti nőknél sokkal nagyobb érték mint egy olyan férfi akit te leírtál.
2018. jan. 26. 08:38
 15/55 anonim ***** válasza:
97%

8# Pontosan. A visszautasítás után mutatkozik meg az igazi arca. Aki ilyenkor egy tetű, az alapból egy tetű.

Még jó, hogy 5-10 percig képes kedvesen, illedelmesen viselkedni azzal, akit meg akar dugni. Mi sem természetesebb. Csak tudod, aki tényleg kedved és udvarias, az ilyen esetben nem kezd ordítozni és háborogni, hanem utána is kedves.

Később ebből akár profitálhat is. Ismerek egy srácot, bepróbálkozott, de nekem van barátom. Azt mondta erre, hogy örül, hogy vannak hűséges lányok, és nem csoda, hisz csinos vagyok. Irigyli a fickót. Így is lehet.

Én meg még ott a bulin bemutattam egy barátnőmnek, aki szingli volt. Azóta is együtt vannak.


Látod, ezért baj, ha valaki kiemeli, hogy kedves. Fel sem merül benne, hogy az a normális, hogy az emberek alapból kedvesek szoktak lenni egymáshoz, tehát tök alap, hogy ahhoz is kedves, akivel össze akar jönni. Ez nem külön érték, ez olyan alapvető feltétele az ismerkedésnek, mint az, hogy van szája és két füle.

2018. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
94%

#13 Arról nem a nők tehetnek, ha szinte mindegyiküknél több férfi nyomul egyszerre és/vagy teljes lelki nyugalommal élik meg a szingli időszakot.


Erről vagy a férfiak darázsra hajazó viselkedése tehet, vagy senki. Mindenkinek joga van a legjobbat választani, ha egyszer van miből és joga van ahhoz 8s, hogy addig várjon valamire a többit elutasítva, amíg akar. Az ő döntése és egyben felelőssége, hogy mit vár el, mennyit tesz ezért és mennyit visel el azért, hogy ehhez ragaszkodjon. Ha egyedül marad, ahhoz sincs semmi közöd, az is az ő felelőssége.

2018. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Akkor lehet mégis nagyon kevés az igazán kedves férfi...
2018. jan. 26. 08:43
 18/55 anonim ***** válasza:
85%

13#

Akit te leírsz, az egy átlagos felnőtt férfi. Nem olyan extra különleges tulajdonság, hogy valaki fel tud adni egy csekket, el tud rendezni egy nézeteltérést, türelmes, van munkája, önálló, satöbbi.

Mégis olyan pátosz övezi ezeket az elvárásokat, mintha ezer felnőtt férfiból egy tudná csak teljesíteni. Holott egyszerűen arról van szó, hogy nem életképtelen egyedül. Hú de nagy elvárás, hogy ne pótanyukát keressen 22+ évesen! Aztaaa!


Elárulom, hogy a legutolsó semmi kis nő fog találni ilyen férfit, ugyanis igen gyakori. Legfeljebb nem egy 20 éves taknyossal kezd el szenvedni, aki egy buszbérletet nem tud megvenni egyedül, hanem egy 30 évessel.

És akkor most kezdhettek is azon picsogni, hogy a legjobb fiatal nők miért vannak vén phaszokkal. Ezért. Mert a férfiak 30 éves korra nőnek fel.

2018. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
31%

A nők rettenetesen durvák tudnak lenni.

Látszik a ez a lepontozásból is, pedig igazat írtam. Meg a véleményekből, amit kaptam rá.


Alapból igaz, hogy a férfiak valamivel bátrabbak, mint a nők, a nők pedig jogosan válogatósabbak, mert nekik ez fontosabb.

Csakhogy a mostani egyenjogúság szétfeszítette a régi udvarlási kereteket, ezért aztán a mai férfiak bizonytalanabbak, mint a régiek. Nincs megbízható, jól bejáratott módszer, mint régen, amivel közeledni lehet a nőkhöz, és ha mégsem illenek össze, akkor azt még időben megtudni, mielőtt az ember 2 jókora taslit kap (jó esetben szóban) a nőtől, hogy mégis mi alapján mert egyáltalán próbálkozni?

Tudom, hogy a nők azért ilyenek, mert néhány férfi valaha bunkó volt velük (tehát megint csak a szabályok fellazulása miatt) - de ettől még ugyanúgy nem tehetnek a férfiak arról, hogy sokkal nehezebb a helyzetük, mint régen!

A nők meg szokás szerint úgy gondolják, hogy ezt a problémát is oldják csak meg a férfiak.

2018. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
80%

13-as. Azt mondod, a nőknek egy kell: a magabiztos férfi. Tudod mi a magabiztosság egyik fő eleme? Tudja kezelni az érzelmeit. Tehát nem borul ki minden kis nehézségtől. Az élet ám nehéz, ha összejön a nővel a kapcsolat, netán több is lesz később, akkor jönnek az élet viharai. A házasodás nem lekvároknak való.


Jön a családvállalás, a terhességek, gyerekek, néha komoly betegségek, kórházazások, közben akár anyagi nehézség, idős szülők ápolása, váratlan baleset, sok-sok nehézség szokott előfordulni egy párkapcsolatban, házasságban. Ekkor a férfinak bizony állni kell a sarat. Aki már a Tinderen nemválaszolós kislányoktól eldobja az ékszíjat és sírva fakad, mit fog tenni, ha a felesége pl. életveszélybe kerül egy szülés során, és rá marad az aprónép pár hónapra.


Ez most szélsőséges példa, de én, tudatos ember lévén, és mert nyitott szemmel járok a házas barátaim között bizony ilyenekre is gondoltam társválasztásnál. És ezért szóba sem jöhetett olyan, aki nem bírja a kis terhelést sem elhordozni.

Le lehet pontozni.

2018. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!