Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így már megfelel a nőknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már megfelel a nőknek ha szüleivel él egy férfi?

Figyelt kérdés

Olyan indokokat szokták mondani hogy azért rossz ha egy férfi szüleivel él mert így önállótlan, vagy mert nem lehet nyugodtan szexelni mert szomszéd szobában ott vannak a szülők.


Na most ha férfi szüleinél lakik de önálló és két szintes a ház és külön lakik a felső szinten, tehát így nem zavarnak szex közben sem akkor megfelel már a nőknek a helyzet?


2018. jan. 20. 21:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
55%
Nem jövök össze az első jöttmenttel, de semmi jónak nem vagyok elrontója, szóval csak a megfelelő társ kell. De nem vagyok egyedülállóként magányos, egész ember vagyok, teljes életet élek így is. :-) Ha valamit el akarok érni, nem várok másokra.
2018. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Tetszik a gondolkodásod

Példát vehetnének sokan rólad itt a gykn is :)


Én most kint dolgozom még 2 évet és meg van a lakás a kocsi aztán meg vannak további tervek.


Ahogy mondod a kulcs az egész emberré vállás.

Sok sikert kívánok neked :)

2018. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
45%

"De nem vagyok egyedülállóként magányos, egész ember vagyok, teljes életet élek így is. :-)"



ezt a dumát elhiszem, amíg 25 alatti vagy. ha idősebb vagy, akkor ezzel csak ámítod magad.


ez a "teljes életet élek" kb olyan, mint a "vak vagyok, de tökéletesen látok"

2018. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
55%
Azt hiszel, amit akarsz, szabad vallásgyakorlás van. :-)
2018. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
27%
igazad van, mindenki úgy ámíthatja magát ahogy akarja.
2018. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: Ha akarna, minden ujjára találna tíz pasit, nem értelek, mit rugózol ezen.
2018. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Előzőnek: "Ha akarna, minden ujjára találna tíz pasit,"



ezt nem tagadom.



"nem értelek, mit rugózol ezen."



számodra nem világos az önámítása?

2018. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!